Connect with us

technologia

Korpus Kadetów rozwija dowódców na Nowy Tydzień Kadetów i nie tylko | VTx

Published

on

Korpus Kadetów rozwija dowódców na Nowy Tydzień Kadetów i nie tylko |  VTx

Są pierwszymi studentami w kampusie w semestrze jesiennym, przy czym najwcześniej przyjeżdżają na trzy tygodnie przed rozpoczęciem zajęć. Szybko wprowadzają się do swoich pokoi, zdobywają letnie stroje obozowe i witają się z nowymi kolegami z drużyny.

Jesteś Virginia Tech Corps of Cadets Kadra: Kadeci instruktorzy, których zadaniem jest powitanie kadetów pierwszego roku. Jednak zanim będą mogli wejść w interakcję z Klasą 2026, uczniowie ci muszą ukończyć własne szkolenie. W tym roku to szkolenie rozpoczęło się przed jej wczesnym powrotem do kampusu.

Aby dokładniej zająć się coraz ważniejszymi problemami, w tym zdrowiem psychicznym i napaściami na tle seksualnym, personel Korpusu Kadetów współpracował nad stworzeniem wymaganego kursu Canvas, obejmującego tematy od interwencji świadka i zapobiegania napaściom na tle seksualnym po FERPA (Ustawa o prawach do edukacji rodzinnej i prywatności) i zgodność informacji umożliwiających identyfikację osoby. Dowódcy, najwyżsi rangą w drużynie, byli również zobowiązani do ukończenia pierwszej pomocy w zakresie zdrowia psychicznego, całodniowego kursu, który uczy uczestników, jak identyfikować i wspierać kogoś, kto zbliża się do kryzysu zdrowia psychicznego lub nadużywania substancji.

Wszyscy uczestniczyli w forach dyskusyjnych, które aktywnie zajmowały się recenzjami artykułów na temat zapobiegania zamgleniu i tworzenia pozytywnych zmian kulturowych. W wymaganym na płótnie szkoleniu dotyczącym zapobiegania napaściom na tle seksualnym, dostosowanym do wytycznych i reagowania Departamentu Obrony na napaści na tle seksualnym, kadeci nauczyli się, jak rozmawiać o zapobieganiu napaściom seksualnym z podwładnymi i omówili, w jaki sposób mogą stosować te zasady jako przywódcy kadetów.

„Intencją kursu Canvas było jak największe zaangażowanie naszych dowódców podchorążych w dokumenty źródłowe. Kurs ten był także sposobem, aby personel Korpusu wiedział, gdzie są luki w szkoleniu lub by zidentyfikować obszary, w które musimy zainwestować więcej czasu i energii” – powiedział Richard Curtis Jr., starszy doradca 2. Dywizji. Batalion, emerytowana marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych. Główny dowódca dowodzenia.

READ  Dwóch mężczyzn dostało pracę w Amazon Japan tylko po to, by ukraść kopie Zeldy

Podczas wymaganego kursu kadeci mogli wrócić do kampusu na drugą część szkolenia, Tydzień Kadr.

Podczas gdy część Tygodnia Kadr jest wykorzystywana do doskonalenia umiejętności marszowych i nawoływania do rytmu, te same mocne tematy z obowiązkowego kursu Summer Canvas kontynuowano, gdy kadeci trafili do kampusu. Partnerzy z University Legal and Student Conduct odwiedzili Upper Quad, aby pogłębić rozmowę na temat zapobiegania zamętowi. Hokie Wellnesswe współpracy z centrum kobiet Personel i członkowie społeczności korpusu przeprowadzili dodatkowe szkolenie w zakresie zapobiegania przemocy seksualnej dostosowane do odbiorców wojskowych, wraz z sesjami grupowymi i dyskusjami z przewodnikiem.

„Program, który Hokie Wellness stworzył dla drużyny, był połączeniem najlepszych praktyk w zapobieganiu przemocy seksualnej, interwencji osób postronnych i naszego modelu interesariuszy. Naszym celem było stworzenie programu specjalnie dostosowanego do potrzeb naszych studentów kadry i korpusu” – powiedziała Chelsea Cleary, specjalista ds. zapobiegania przemocy seksualnej w Hokie Wellness.

Aby dostosować to szkolenie, Hokie Wellness wykorzystało swój model interesariuszy, aby uzyskać informacje zwrotne od byłych i obecnych kadr na temat ich materiałów szkoleniowych i zachęcić tych uczniów do dzielenia się tymi treściami z rówieśnikami.

„Częścią pracy w zakresie zapobiegania przemocy seksualnej, którą wykonujemy w Hokie Wellness, jest nie tylko tworzenie wpływowych programów, ale także budowanie przywództwa i zaufania w naszej społeczności kampusowej w celu prowadzenia dyskusji na temat działań zapobiegawczych z rówieśnikami” – powiedział Cleary.

Według ankiet po szkoleniu 94 procent kadry stwierdziło, że po prezentacji czują się lepiej przygotowani do wypowiadania się na temat zapobiegania przemocy seksualnej w swoich jednostkach.

„Trening był bardzo udany dzięki wsparciu naszych byłych i obecnych członków drużyny w ułatwianiu szkolenia z rówieśnikami. Jako trener było tak inspirujące, aby zobaczyć, jak obecni członkowie drużyny mogą połączyć się z materiałem, ponieważ ktoś z ich społeczności był zaangażowany w udostępnianie im tego materiału” – powiedział Cleary.

READ  Polscy górnicy blokują dostawy węgla

Dodała: „Prezenterzy drużyny podzielili się tym, jak ważne było dla nich szkolenie. To potwierdziło znaczenie angażowania interesariuszy w proces szkolenia w zakresie zapobiegania przemocy seksualnej i byłem wdzięczny za możliwość współpracy z naszą społecznością Korpusu Kadetów”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *