Connect with us

technologia

Blizzard ogłasza programy integracyjne LGBTQ+ dla Overwatch 2

Published

on

Blizzard ogłasza programy integracyjne LGBTQ+ dla Overwatch 2

Żołnierz 76 pozuje z karabinem przewieszonym przez ramię.

zrzut ekranu: zamieć

Dzisiaj Activision Blizzard ogłosiło trzy nadchodzące programy nadzór 2konkurencyjna i rekreacyjna scena. Mają one na celu promowanie zdrowego środowiska, z naciskiem na nową i powracającą bazę graczy LGBTQ+.

W poście na blogu zatytułowanym „Wzywam wszystkich bohaterów”, ponad straż Zespół i jego konkurencyjny program e-sportowy Overwatch League (OWL) ogłosili, że wspólnie opracują macierz obrony w grze, Challenger’s Cup i Caster Camp. Blizzard powiedział, że celem tych programów jest „skupienie się na równości, widoczności i wsparciu społeczności dla niedostatecznie reprezentowanych płci”.

Aby zapewnić przestrzeganie swojej misji, ponad straż Zespół zapowiedział wprowadzenie systemu rozgrywki o nazwie Defense Matrix. Nazwany po Zdolność D.VA do blokowania pociskówBlizzard powiedział, że program będzie działał jako system „chroniący integralność gry i zachęcający do pozytywnego zachowania nadzór 2”. Sposób, w jaki to zrobi, może być nieco inwazyjny, ponieważ wymaga korzystania z telefonu w ramach nowego programu SMS Protect.

„Matryca obrony wzmacnia ponad strażbezpieczeństwo i wrażenia w grach dzięki takim aspektom, jak SMS Protect, transkrypcje audio i zupełnie nowe doświadczenie użytkownika po raz pierwszy, żeby wymienić tylko kilka” – powiedział Blizzard w poście na blogu.

Jeśli próbowałeś zrezygnować z subskrypcji SMS Protect, wygląda na to, że nie możesz grać nadzór 2 w ogóle. Od 4 października gracze na wszystkich platformach będą musieli połączyć swoje numery telefonów z kontami Battle Net, aby móc grać nadzór 2.

Kontynuuj czytanie: nadzór 2 Wstępne recenzje mówią, że warto sequel, ale The Grind jest do bani

Wraz z ogłoszeniem Defense Matrix, Blizzard zaprezentował również dwa nowe programy LGBTQ+ o nazwie Challenger’s Cup i Caster Camp. Oprócz partnerstwa z promiennyfirma produkcyjna, która podkreśla „niedostatecznie reprezentowane płcie” ponad straż opracowuje Challenger’s Cup, turniej, który będzie rozgrywany równolegle sposób na zyskjego rozwój konkurencyjny ponad straż program poniżej Uczestnik Overwatch.

„Ten turniej nie zastępuje Path to Pro; Mamy raczej nadzieję, że posłuży jako punkt wyjścia dla niedostatecznie reprezentowanych płci, aby wskoczyć na szeroką skalę ponad straż ekosystemu e-sportowego i zachęcamy wszystkich, którzy kwalifikują się do rywalizacji zarówno w Challengers Cup, jak i w Path to Pro” – powiedział Blizzard w poście na blogu.

To Aplikacje ponieważ pierwsze eliminacje do Challenge Cup rozpoczną się 21 października.

Ponadto Caster Camp zaprezentuje nadawców, takich jak OWL’s Soe Gwind oraz Mateusz „Pan X” Morello. Plan jest taki, aby przekazywać umiejętności, których nauczyli się jako profesjonalista ponad straż Komentatorzy dla osób ze społeczności LGBTQ+, mając nadzieję na wykorzystanie ich umiejętności i nawiązanie kontaktów w branży. Jego rejestracja wygasa 30 września do 28 października.

Kontynuuj czytanie: Największy z internetu nadzór 2 Odpowiedzi na pytania

Nawet jeśli nadzór 2Zbliżająca się premiera 4 października jako gra free-to-play jest usiana wszystkimi rzeczami, które sprawiają, że tak jest Koszmary F2PTo godne pochwały, że twórca gry wyszedł poza frazes, mówiąc, że jest pro-LGBTQ, wskazując na jego homoseksualne postacie i pozostawiając to na tym, zwłaszcza biorąc pod uwagę duże prawdopodobieństwo, że jego baza graczy LGBTQ + zostanie pochłonięta przez falę bigoterii, będzie wydanie sequel strzelanka bohatera.

Widząc, jak dwie jego flagowe postacie, znaczniki oraz żołnierz 76 służąc jako potwierdzona reprezentacja LGBTQ + w grze, fajnie, że Blizzard przynajmniej zdaje sobie sprawę, że jego baza graczy może pilnie potrzebować zaciemnienia, jeśli powracający fanatycy gry powrócą z sequelem. Chociaż jury wciąż nie wie, czy SMS Protect rośnie.

READ  INVENERGY URUCHAMIA PIERWSZY PROJEKT ZIELONY WODÓR Z WYKORZYSTANIEM ROZWIĄZANIA OHMIUM INTERNATIONAL, PRZYSPIESZAJĄC PRZEJŚCIE NA CZYSTĄ ENERGIĘ
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *