Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Koronawirus. Dorota Gardias zamieściła wzruszający wpis – o2

Published

on

Dorota Gardias miała zostać przyjęta do jednego ze szpitali w Warszawie w poniedziałek 28 września. Moderator pogody został zainfekowany coronawirusem od jego córki Hani. Teraz meteorolog opublikował post w mediach społecznościowych, w którym opisuje, jak się czuje. Jednocześnie gwiazda podziękowała swoim fanom za gesty wsparcia, jakie przesłali jej w wiadomościach.

W świetle ostatnich doniesień chciałbym podać kilka informacji. Na początku bardzo dziękuję za wszystkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą wciąż wysyłacie. To wiele dla mnie znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna – rozpoczyna wprowadzenie Dorota Gardias.

Covid-19 cierpi od dwóch tygodni

Prezenter TVN potwierdzał to przez prawie dwa tygodnie jest zainfekowany Koronawirus i jest obecnie w szpitalu, ale mówi, że z każdym dniem czuje się lepiej. Jej córka Hania przechodzi chorobę bardzo delikatnie. Celebrytka zapewnia, że ​​jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

Niestety od prawie 2 tygodni zmagam się z zakażeniem COVID, a moje zdrowie wymagało hospitalizacji z powodu typowych dla COVID zmian w płucach … Cały czas jestem w szpitalu, ale moje życie nie jest zagrożone. .. Jestem pod najlepszą opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Zabieg działa iz każdym dniem jest coraz lepszy. Moja córka Hania przechodzi przez to delikatnie i czuje się bardzo dobrze. Dbaj o zdrowie i uważaj! Mam nadzieję że wkrótce się zobaczymy! DG – informuje prezenter TVN

bDaDmydp

Tymczasem informuje „Super Express” że Dorota Gardias była w pracy po raz ostatni 20 września.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym się znajduje. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy, aż wróci do pracy – informuje tabloid TVN.

Stacja zapewnia, że ​​każdy Każdy, kto miał kontakt z pogodnym człowiekiem, był natychmiast wysyłany do domu.

bDaDmydq

Natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią kontakt w tym czasie. Zostali natychmiast poinformowani o sytuacji i umieszczeni w firmowej kwarantannie. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie może być poddana kwarantannie zgodnie z zasadami Sanepidu – według stacji

Gardias radzi: „Dobrze jest wyjechać na wakacje, kiedy robi się tu zimno”.

bDaDmydK

READ  Piłka nożna Polska Belgia Liga Narodów | Sporty
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.