Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Koronawirus. Dorota Gardias zamieściła wzruszający wpis – o2

Published

on

Dorota Gardias miała zostać przyjęta do jednego ze szpitali w Warszawie w poniedziałek 28 września. Moderator pogody został zainfekowany coronawirusem od jego córki Hani. Teraz meteorolog opublikował post w mediach społecznościowych, w którym opisuje, jak się czuje. Jednocześnie gwiazda podziękowała swoim fanom za gesty wsparcia, jakie przesłali jej w wiadomościach.

W świetle ostatnich doniesień chciałbym podać kilka informacji. Na początku bardzo dziękuję za wszystkie gesty wsparcia i dobrą energię, którą wciąż wysyłacie. To wiele dla mnie znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna – rozpoczyna wprowadzenie Dorota Gardias.

Covid-19 cierpi od dwóch tygodni

Prezenter TVN potwierdzał to przez prawie dwa tygodnie jest zainfekowany Koronawirus i jest obecnie w szpitalu, ale mówi, że z każdym dniem czuje się lepiej. Jej córka Hania przechodzi chorobę bardzo delikatnie. Celebrytka zapewnia, że ​​jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo.

Niestety od prawie 2 tygodni zmagam się z zakażeniem COVID, a moje zdrowie wymagało hospitalizacji z powodu typowych dla COVID zmian w płucach … Cały czas jestem w szpitalu, ale moje życie nie jest zagrożone. .. Jestem pod najlepszą opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Zabieg działa iz każdym dniem jest coraz lepszy. Moja córka Hania przechodzi przez to delikatnie i czuje się bardzo dobrze. Dbaj o zdrowie i uważaj! Mam nadzieję że wkrótce się zobaczymy! DG – informuje prezenter TVN

bDaDmydp

Tymczasem informuje „Super Express” że Dorota Gardias była w pracy po raz ostatni 20 września.

Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem, w którym się znajduje. Życzymy jej szybkiego powrotu do zdrowia i czekamy, aż wróci do pracy – informuje tabloid TVN.

Stacja zapewnia, że ​​każdy Każdy, kto miał kontakt z pogodnym człowiekiem, był natychmiast wysyłany do domu.

bDaDmydq

Natychmiast zidentyfikowaliśmy wszystkie osoby, które mogły mieć z nią kontakt w tym czasie. Zostali natychmiast poinformowani o sytuacji i umieszczeni w firmowej kwarantannie. Żadna z tych osób nie ma objawów COVID-19 i nie może być poddana kwarantannie zgodnie z zasadami Sanepidu – według stacji

Gardias radzi: „Dobrze jest wyjechać na wakacje, kiedy robi się tu zimno”.

bDaDmydK

READ  Naomi Osaka jest mistrzem US Open. Takiego finału tenisa nie było od ćwierć wieku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *