Connect with us

technologia

Kontrolery Xbox właśnie dostały dużą zniżkę na Amazon

Published

on

Obecnie istnieje doskonała oferta na kontrolery Xbox na Amazon, a gamepad jest obniżony do zaledwie 44,99 USD tylko przez ograniczony czas (lub 39,99 GBP w Wielkiej Brytanii). To jest ważne 15 USD zniżki od standardowej ceny katalogowej 59,99 USD. Obecnie ta oferta dotyczy biały robot (w magazynie) i kontroler Xbox Carbon Black (obecnie niedostępny w Amazon).

Jeśli jednak szukasz jednego z wielu wariantów kolorystycznych kontrolera, te również są obecnie w sprzedaży. Czerwony, niebieski i żółty Kontrolery Xbox również spadły do ​​47,99 USDco w rzeczywistości jest jeszcze lepszą ofertą, ponieważ jest o 17 USD od ceny katalogowej wynoszącej 64,99 USD.

Kontroler Xbox do 44,99 USD na Amazon (było 59,99 USD)

Ta wyprzedaż jest również dostępna w Best Buy, Walmart i Microsoft Store, ale Amazon ma teraz najlepszą ofertę. Amazon obniżył kontroler Robot White do 45 USD, podczas gdy wszędzie indziej kosztuje 50 USD (z 60 USD).

Jest to bardzo podobna oferta do zniżki DualSense, którą widzieliśmy podczas wyprzedaży Sony State of Play, więc nie zdziwiłbym się, gdyby wróciła podczas wyprzedaży Amazon Prime Early Access w październiku, podobnie jak oferta DualSense powróciła na Prime Day.

Umowa na kontroler Xbox w Amazon UK

Ta oferta kontrolera Xbox jest również dostępna dla osób w Wielkiej Brytanii, z białymi i czarnymi kontrolerami Xbox w cenie 39,99 GBP, podczas gdy warianty kolorystyczne to 43,99 GBP.

Już wkrótce oferta Amazon Early Prime Access

Amazon ogłosił również zupełnie nowe wydarzenie wyprzedaży Prime Early Access na październik (pomyśl o Prime Day, ale później w tym roku). Możesz spodziewać się takich zniżek na kontrolery Xbox, a także innych ofert na urządzenia Amazon, gry wideo, technologie i nie tylko. Bądź na bieżąco z IGN, aby uzyskać jeszcze więcej, lub śledź @IGNDeals, aby być na bieżąco.

READ  Podręcznik wartości inżynierskich – mocne i luźne idee > Aktualności
Subskrypcja Echo Dot + Amazon Music Unlimited

Nowi subskrybenci

Echo Dot + Amazon Music Unlimited Subskrypcja

Music Unlimited to 8,99 USD dla członków Prime + 0,99 USD dla Echo Dot. Sugerowana cena detaliczna Echo Dot wynosi 49,99 USD.

winda do kopania+

Robert Anderson jest ekspertem ds. transakcji i redaktorem ds. handlu w firmie IGN. możesz go śledzić @Robertliam21 na Twitterze.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.