Connect with us

technologia

Konserwatorzy gier publikują setki prototypów i wersji demonstracyjnych PS2

Published

on

Społeczność zajmująca się konserwacją gier wideo Ukryty pałac przesłał w weekend ponad 700 plików demonstracyjnych i prototypów gier wideo z ery PlayStation 2. Kolekcja o nazwie Project Deluge składa się z „kompilacji na PlayStation 2 potwierdzonych jako unikalne i niezgodne z wersją ostateczną” gier. Wiele gier i wersji demonstracyjnych można odtwarzać na komputerach z systemem Windows za pośrednictwem emulatorów.

Kolekcje w Projekcie Potop zostały przesłane przez „różne nieistniejące media, twórców i fragmenty różnych kolekcjonerów przez pewien czas”, Hidden Palace powiedział na swojej stronie internetowej, wszystko najwyraźniej złożone przez jedną osobę przed przekazaniem do Hidden Palace, as odkryte przez VGC.

„Te starzejące się przedmioty zostały w cudowny sposób uratowane przed zniszczeniem, utylizacją lub sprzedażą dzięki herkulesowym wysiłkom jednej osoby” – napisał Hidden Palace. „Ta osoba nie tylko podjęła się samodzielnego zabezpieczenia wszystkiego, co było w jej posiadaniu, ale była również tak miła, że ​​mogliśmy bez żadnych warunków przeglądać i przechowywać każdy przedmiot w jej kolekcji. Tak, zgadza się, wszystko. Wracam za nic. “

Obecnie w ramach kolekcji przesłano 752 gry i wersje demonstracyjne. Naukowcy z Hidden Palace stwierdzili, że projekt był „tak ogromny”, że „przyćmiewa wszystko, czym zajmowaliśmy się do tej pory”.

Plik cała historia Możesz dowiedzieć się, jak Hidden Palace podjął ten ogromny projekt na stronie internetowej organizacji. Plik pełna lista prototypów jest tutaj również.

Ogromna liczba kompilacji w kolekcji oznacza, że ​​jest mnóstwo rzeczy do przejrzenia, ale niektóre z najważniejszych to prototypy E3 z Crash Bandicoot: The Wrath of the Cortex i Cień kolosaa także prototypy i podglądy Dino stalker, Katamari Damacy, Ręka Boga, i Final Fantasy 10-2. Hidden Palace rozegrał wiele gier podczas sześciogodzinnej transmisji na żywo w weekend najważniejsze gry, takie jak Simpsonowie Jazda na deskorolce i Ty Tygrys Tasmański.

READ  Ankieta: Box Art Brawl: Duel # 58 - Super Mario All-Stars
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *