Connect with us

technologia

Koniec wsparcia Fitbit dla przesyłania plików muzycznych z komputera PC

Published

on

Jeśli posiadasz Fitbit Versa, Versa 2 lub Ionic, wkrótce nie będziesz mógł przesyłać muzyki z komputera do urządzenia Fitbit. w strona wsparcia widzący poprzez 9do5GoogleFitbit twierdzi, że rezygnuje z aplikacji Fitbit Connect, pozostawiając Ci tylko dwie opcje pobierania muzyki na urządzenie: płatną subskrypcję Pandora lub Deezer.

Fitbit Connect to aplikacja towarzysząca dla komputerów Mac i Windows, która umożliwia synchronizację danych fitness między urządzeniami i strumieniowe przesyłanie muzyki do starszych urządzeń Fitbit. Fitbit powoli wycofuje oprogramowanie na rzecz swojej aplikacji mobilnej, ponieważ nie zaleca już jej pobierania na swojej stronie konfiguracji.

Ale bez dostępu do Connect nie ma też możliwości pobrania muzyki na Fitbit bez płatnej subskrypcji Pandora lub deezer. Na swojej stronie wsparcia Fitbit mówi, że „możesz kwalifikować się do 90-dniowego okresu próbnego” obu usług, co daje 9,99 USD miesięcznie za Deezer Premium lub 4,99 USD miesięcznie za Pandora Plus po zakończeniu okresu próbnego.

Ta zmiana nie dotyczy jednak nowszych modeli Fitbit, ponieważ nie oferują one opcji przesyłania plików między komputerem a urządzeniem Fitbit (urządzenia takie jak Versa 3 i Sense umożliwiają już tylko pobieranie muzyki przez Deezer lub Pandora) . Jeśli posiadasz starszego Fitbita, który może przechowywać muzykę, nadal masz dostęp do plików muzycznych, które aktualnie masz na swoim urządzeniu Fitbit — po prostu nie możesz pobrać dodatkowych utworów, dopóki Pandora lub Deezer nie przekroczą październikowego terminu .

Wielu użytkowników używa swoich urządzeń Fitbit do kontrolowania muzyki odtwarzanej na smartfonie, niezależnie od tego, czy jest to strumieniowe przesyłanie muzyki przez Spotify, czy słuchanie utworów już pobranych na telefon. Jednak dostęp do lokalnych plików muzycznych może się przydać, jeśli chcesz słuchać muzyki w trybie offline lub korzystać z Fitbita bez smartfona.

READ  Drugie podejście Google do okularów komputerowych tłumaczy rozmowy w czasie rzeczywistym

Chociaż Fitbit nie wyjaśnia, dlaczego pozbywa się Fitbit Connect, możliwe jest, że po prostu nie ma wystarczającego popytu, aby utrzymać usługę. Google (firma macierzysta Fitbit) nie odpowiedziała od razu Krawędźprośba o komentarz.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *