Connect with us

Sport

Kathryn B. Carlson 1944-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

POLSKA – Kathryn B. Carlson, lat 76, zmarła niespodziewanie w swoim domu w niedzielę 14 marca 2021 r.

Kathryn, znana jako „Kathy”, urodziła się 7 listopada 1944 r. W Youngstown jako córka Michaela i Bernice Snyder Marrie.

Kathy jest mieszkanką tego obszaru przez całe życie, która ukończyła Boardman High School w 1962 roku. Wyszła za mąż za Richarda Carlsona 29 maja 1965 r. W Westminster Presbyterian Church i zostali pobłogosławieni 55 latami małżeństwa.

Przez większość swojej kariery Kathy pracowała w biurze Superior Beverage i przeszła na emeryturę jako asystent administracyjny w karetce Clemente-McKay Ambulance.

Nasza „Grammy” była dzika, żywa i lojalna wobec swojej rodziny, a zwłaszcza ukochanego „Papa”. Jej rodzina była jej całym światem i nic nie dawało jej więcej radości niż inwestowanie jej miłości, czasu i energii, aby ją uszczęśliwić. W wolnym czasie Kathy lubiła chodzić do członka zarządu YMCA, szydełkować i jeść. Ostatnio była bardzo szczęśliwa, mogąc pomóc zaplanować nadchodzący ślub swojej wnuczki Sary ze Scottem Gaffneyem z Salem w stanie New Hampshire.

Kathy przeżyła jej mąż Richard; Son Gregory (Gina) Carlson z Weatherby Lake, MO; Córka Melinda Carlson Rubesa z Polski; pięcioro wnuków, Brock Rubesa, Sara (narzeczony Scott Gaffney) Rubesa, Libby (Austin Wilson) Rubesa, Stephanie (Kyle) Bouchard i Liam Carlson; Prawnuczka Avery Bouchard; Siostra Linda Melek z Boardman; Bracia Arthur (Sue) Marrie of Boardman i Michael (Holly) Marrie z Paradise Valley w Arizonie; i jej szwagier David (Paula) Carlson z New Middletown.

Oprócz rodziców Kathy została poprowadzona na śmierć przez swoją teściową Alice Carlson i szwagra Ken Melek.

Rodzina i przyjaciele zostaną przyjęci w sobotę 20 marca 2021 r. W godzinach od 10:30 do 11:45 w domu pogrzebowym Cunningham-Becker przy 270 N. Main St. Nabożeństwo żałobne odbędzie się w sobotę w porze obiadowej w domu pogrzebowym.

READ  Robert Lewandowski nagle wystrzelił bombę. Może to oznaczać koniec reprezentacji Polski Jerzego Brzęczki

Prosimy gości, których stan zdrowia pozwala na noszenie maski i przestrzeganie zasady 6 stóp.

Odwiedź www.beckerobits.com, aby wysłać rodzinie przypomnienia i kondolencje online.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *