Connect with us

Nauka

Rekordowy 7R | EurobuildCEE

Published

on

Polski deweloper magazynowy 7R pobił swój rekord pod względem powierzchni budowlanej, osiągając na koniec ubiegłego roku 361 000 m², co oznacza 30-procentowy wzrost rok do roku.

Według JLL, 7R dostarczyło w ubiegłym roku trzecią co do wielkości powierzchnię w polskim sektorze logistycznym – 180 500 m² w 18 budynkach w 14 inwestycjach. Był też jedynym polskim deweloperem w pierwszej trójce. W 2020 r. Wynajęła łącznie 406895 m2 w 51 firmach, z czego około 97% to nowe umowy. Spółka podpisała w III kwartale 2020 r. Największą w kraju umowę magazynową – projekt BTS o powierzchni 60 000 m² dla sieci sklepów ogólnospożywczych Żabka w Radzyminie pod Warszawą.

Jesteśmy gotowi elastycznie reagować na potrzeby rynku i rozpoczynać nowe projekty. Posiadamy bank ziemi, pozwolenia na budowę oraz zespół z dużym doświadczeniem, dzięki czemu możemy budować szybko i w wysokim standardzie. Wzmocnimy naszą obecność w Warszawie i centralnej Polsce, a także na Górnym i Dolnym Śląsku, Pomorzu Zachodnim i na wschodzie kraju. Inwestujemy w nowe lokalizacje, jak również rozbudowujemy się o już istniejące.
Bartłomiej Krawiecki, członek zarządu i szef rozwoju 7R

W 2021 roku 7R planuje zakończyć instalacje w sumie ok. 600 000 m² i ponad 1 milion m² projektów na różnych etapach realizacji.

READ  Zobacz, jak SpaceX leci prototypem swojej rakiety Starship na najwyższą jak dotąd wysokość
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *