Connect with us

Zabawa

Katarzyna Warnke przebiera się za premiera Vegas „Ptla”. Pomaga jej znany projektant

Published

on

Katarzyna Warnke W najnowszej produkcji gra rolę prokuratora

Wy” rel=”dofollow noopener noreferrer”>Patrick Vega „Ptla”. Film jest inspirowany skandalem podkarpackim i od kilku tygodni panuje skandaliczna atmosfera, zarówno za sprawą scen erotycznych, jak i pracy na planie podczas pandemii. I choć oficjalna premiera filmu nastąpi dopiero 1 września, Katarzyna Warnke rozpoczęła już pierwsze przygotowania.

Widzieć: Patryk Vega kręci film z całą ekipą. Mamy zdjęcia, które to potwierdzają. Reyser krytykuje m.in. szycie. – Trochę o kwarantannach?

Katarzyna Warnke przygotowuje się do premiera

Aktorka wrzuciła na Instagram dwa zdjęcia z Gosią Baczyską, znaną projektantką. Katarzyna Warnke najwyraźniej wybrała ją do wypróbowania kreacji, którą projektantka stworzyła dla niej na premierze „Ptli”.

Gosia i ja przygotowujemy coś specjalnego na premierę „Ptli”. Przekonasz się za kilka dni – napisała aktorka na Instagramie.

Zobacz: Patryk Vega pokaże imiona płciowe polityków? Reyser opublikuje kolejne nagrania. Hanna Lis: Silny biznes. Dbaj o siebie

Oczywiście Warnke nie ujawnia zbyt wielu szczegółów. Wszystko, co możesz zobaczyć, to pozuje w czarnym, ozdobnym i wzorzystym stroju, ze złotym naszyjnikiem i kapeluszem w stylu lat dwudziestych XX wieku na głowie. Może w ten sposób zdradzi sekret obok hashtagu „Gangstamood”, że jej wygląd nawiązuje do gangsterskiego stylu lat 20.? To jednak tylko nasze przypuszczenia, a szczegóły zostaną ujawnione podczas oficjalnej premiery z udziałem gwiazd. Czekasz?

Polecamy: „Ptla”. Patryk Vega pokazuje oficjalny plakat i ustala datę premiery. Internauci zdezorientowani: domyślam się, co się stało

READ  Adelaide Champion Swiatek on Barty Trail | Lithgow Mercury
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.