Connect with us

Zabawa

Anna Nowak-Ibisz ma 54 lata. Został namalowany przez artystkę na urodziny.

Published

on

Anna Nowak-Ibisz ogłosiła na Instagramie, że przygotowuje się do świętowania swoich urodzin. Moderatorka programu „Pani Gadżet” udała się do swojej ulubionej winiarni po drinki na planowaną imprezę. Była żona Krzysztof Ibisz Przyznała, że ​​obchody kolejnego roku życia będą pokorne, bo ona i jej bliscy będą musieli dostosować się do ograniczeń związanych z pandemią, która będzie obowiązywała od dziś. Jednak żadne ograniczenia nie uniemożliwiają Annie korzystania z jednego z najważniejszych dni w roku. W mediach społecznościowych chwaliła się niezwykłym prezentem.

Urodzinowa niespodzianka od Anny Nowak-Ibisz

Była żona Krzysztofa Ibisza ma zwyczaj dzielenia się ważnymi chwilami ze swojego życia z internautami. Na urodziny syna zamieściła na Instagramie życzenia dla 14-letniego VincentaPodczas wakacji pochwaliła otrzymaną niespodziankę. Prezent nie spodobał się tylko urodzinowemu chłopakowi.

Prezent urodzinowy od artysty @irina_vilim. Był niespodzianką. Czekał na mnie w przyjaznym salonie, gdzie Irina wystawia swoje obrazy pełne kobiecych inspiracji i poglądów na kobiecą naturę. Dodam tylko, że spodnie i klapki to efekt rozmowy. Nie chciałam szpilek ani halek, które łatwo spadały mi z ramion. Mówiłem ci, że jestem specyficzny dla pani Iriny. Nie pytam, nie zapraszam w geście niepewności, patrzę prosto w oczy i działam zanim ktoś pomyśli, że to możliwe – biegam w klapkach, zakładam spodnie i koszulki, jestem szybki i niezależnie od tego, wiesz, bardziej męski w akcji niż wielu facetów. Tu i ja mam siebie na urodziny – czytamy na profilu gwiazdy.

Anna również odniosła się do swojego wieku, zacytowała słowa Katarzyny Nosowskiej i podziękowała jej za to, co spotkało ją w życiu.

Jak mówi Kasia Nosowska w swojej książce „Ucieczka z Bambuko”, w każde następne urodziny będziesz mieć zawsze 50. Ale wiecie co, mam dziś 54 lata i jestem bardzo wdzięczna za to, co mam. Za zdrowie, na całe życie, za nieustanny podziw dla Niego! Z powodu radości z pragnienia mnie każdego dnia i wstawania czuję się dobrze i ufam swojej wartości.

W komentarzach pod urodzinowym postem Nowak-Ibisz pojawiło się wiele życzeń i słów podziwu dla twórczości artystki, o których wspomniała. A jak ci się podoba podobieństwo do „Pani Gadżet”?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *