Connect with us

technologia

Jutrzejsza wersja beta PS5 to doskonały powód, aby wskoczyć do Final Fantasy XIV

Published

on

Ptak.

Ptak.
Zrzut ekranu:: Kwadratowy enix

Zafascynowany jak bardzo gracze kochają Final Fantasy XIV ale nie wiesz, jak zacząć? Otwarta beta gry na PlayStation 5 rusza jutro i obiecuje ostrzejszą grafikę, szybszą liczbę klatek na sekundę i krótszy czas ładowania niż wersja na PlayStation 4. To wszystko plus hojny bezpłatny okres próbny sprawia, że ​​ten tydzień jest dobrym momentem, aby wskoczyć do niezwykle popularnej gry MMO.

Wersja na PS5 Final Fantasy XIV ciągnie mnie z powrotem, by wypróbować grę w zupełnie nowy sposób. Przez lata unikałem konsolowej wersji gry RPG firmy Square Enix. Po pierwsze, martwię się, że będę w stanie pogodzić umiejętności i zdolności za pomocą kontrolera gier zamiast zaufanej klawiatury. Po drugie, konsolowe wersje gier MMORPG na PC zawsze były bzdurne i powolne. Według Dzisiejszy post na blogu PlayStation o wersji beta PS5Jednak ta nowa wersja działa z prędkością 1440p przy 60 klatkach na sekundę, co brzmi dobrze i szybko. Jestem także fanem superszybkich czasów ładowania, które pokazał Square Enix, i intryguje mnie użycie haptycznego sprzężenia zwrotnego z kontrolera DualSense do montażu kroków i akcji gromadzenia. Kto wie, może czas, żebym przestał nabijać się z moich towarzyszy z Wolnej Firmy grających na konsolach i sam podniósł gamepada?

Obecni gracze PS4 otrzymają bezpłatny dostęp do wersji beta, podobnie jak nowi gracze, którzy zarejestrują się w celu skorzystania z bezpłatnej wersji próbnej gry, która zapewni im dostęp do całej gry i samej gry Skyward Rozbudowa, dzięki czemu mogą bez przeszkód przejść od 1 do 60. Następnie musisz kupić kopię gry, ale twój postęp próbny będzie na ciebie czekał, gdy to zrobisz.

READ  Call of Duty: The Free PS5 Upgrade for Black Ops in the Cold War może być zablokowany za droższymi wersjami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *