Connect with us

Zabawa

Joanna Przetakiewicz wymienia cechy mężczyzny, o którym marzyła. „Feministka i as biznesu”. Rinke spełnia wymagania?

Published

on

Joanna Przetakiewicz Marzyła o idealnym mężczyźnie. Kilka lat temu szczegółowo opisała jego cechy i bez zbędnych ogólników, a następnie podzieliła się swoimi przemyśleniami z przyjaciółką. Teraz postanowiła zainicjować wizję wymarzonego partnera również dla internautów. W najnowszym poście na Instagramie opublikowała listę oczekiwań wobec swojego kochanka i zdradziła, ile Rinke Rooyens spełnia Twoje wymagania. Myślisz, że producent telewizyjny stanął na wysokości zadania? Musiałby być między innymi feministą i asem biznesu.

Joanna Przetakiewicz zdradza, dlaczego jej synowie płakali podczas ślubu

Joanna Przetakiewicz o idealnym facecie

Zarówno Joanna, jak i Rinke mają silną historię związkową. Jej relacje z poprzednimi partnerami były również szeroko komentowane w prasie. Skoncentrujmy się jednak na teraźniejszości. Projektantka mody i producentka telewizyjna są małżeństwem od dwóch miesięcy i chwalą się swoim dozgonnym uczuciem w mediach społecznościowych. Hitowy inicjator kampanii Era New Women wyznał w romantycznym poście na Instagramie, że jej mąż to spełnienie marzeń.

Mój przyjaciel powiedział kiedyś – MUSISZ DOKŁADNIE MARZYĆ! Kilka lat temu zapytała: Asiu, jak wyobrażasz sobie swojego następnego mężczyznę? Odpowiedziałem bardzo konkretnie.

Po tym wprowadzeniu przedstawiła fanom swoją listę oczekiwań:

Feministka, która szanuje kobiety. Ambitny biznesowy as, wizjoner o dobrym sercu. Pomyśl najpierw o innych, a potem o sobie, z wielką charyzmą i odwagą w życiu. Bardzo energiczna i wysportowana. Towarzyski iz poczuciem humoru. Wygląd: uśmiechnięty. Ciemnoniebieski płaszcz i garnitur, jasnoniebieska koszula lub czarne dżinsy i czarny golf lub zwykły dres. Brak widocznych znaków na reklamie. Ten facet.

Katarzyna Grochola mówiła o przemocy domowejKatarzyna Grochola mówiła o przemocy domowej. Ludzie nadal mają pozytywne opinie o swoim byłym mężu

Kilka linijek dalej rozwiała wszelkie wątpliwości i przyznała, że ​​to Rinke był mężczyzną jej marzeń. Najwyraźniej ma wszystkie wymienione właściwości.

Mój mąż spełnił wszystkie moje oczekiwania … cała lista! Często słyszę od kobiet, że nie ma prawdziwych mężczyzn. Ty jesteś. Trzeba tylko marzyć, podsumowała z optymizmem.

Rooyens nie mógł przejść obojętnie na takie wzruszające wyznanie. Gratuluje również swojej żonie publicznie.

Twój wkład mnie przeraża. Od pierwszej wspólnej nocy czuję, że śnię. Daje mi spełnienie, gdy widzę Twoje szczęście. Jesteś moją wymarzoną dziewczyną i najpiękniejszym prezentem, który rozpakowuje każdego dnia.

Miejmy nadzieję, że uczucia i wyjaśnienia nowożeńców są nie tylko piękne, ale i trwałe.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.