Nauka

Jesse Lingard: Moi koledzy z drużyny West Ham pomogli mi wygrać odwołanie z Anglii

Jesse Lingard podziękował swoim kolegom z drużyny West Ham United za pomoc w odzyskaniu najwyższej drużyny Anglii.

28-latek jest w świetnej formie, odkąd został wypożyczony do Hammers przez Manchester United pod koniec stycznia, strzelając pięć goli, oglądając trzy kolejne i wygrywając dwa rzuty karne w zaledwie siedmiu meczach Premier League.

Ofensywny pomocnik świetnie się przystosował, dzięki swojej doskonałej grze i zaraźliwej osobowości szybko sprawił, że stał się zniewalający dla swoich nowych kolegów z drużyny w Claret i Blue – i zapewnił mu miejsce w drużynie Garetha Southgate’a w pierwszych trzech eliminacjach Pucharu Świata. FIFA World Cup 2022 po 21 miesiącach brak.

Lingard, gwiazda West Ham Declan Rice i firma rozpoczęli kampanię, aby dotrzeć do Kataru z rodzinnymi powiązaniami z San Marino i Polską, po obu stronach podróży do Albanii, a koszulka 11 mówi, że jego szczęście jako młot oznacza, że ​​wyjeżdża do St. George’s Park jest pełen odnowionej pewności siebie i wiary w swoją grę.

Zespół bardzo mi pomógł i nie mogę podziękować graczom i zespołowi za przyjęcie mnie wystarczająco i czas zacząć już teraz

Jesse Lingard

„To genialne, a chodzi o zdobywanie minut, regularne granie w piłkę nożną i próbę zrobienia wszystkiego, co w mojej mocy” – powiedział West Ham TV. „Zespół bardzo mi pomógł i nie mogę podziękować graczom i zespołowi za przyjęcie mnie wystarczająco i czas zacząć już teraz.”

Lingard po raz kolejny wyróżniał się w niedzielnym remisie 3: 3 Premier League z Arsenalem na London Stadium, strzelając niepowstrzymanym rzutem z 20 jardów i pomagając Jarrodowi Bowenowi w szybkim wykonaniu rzutu wolnego w 98 sekund przed pierwszą połową.

Irons nie zdołali utrzymać przewagi w postaci trzech bramek i musieli zadowolić się jednym punktem, ale wierzy, że zespół nauczy się czegoś z doświadczenia i nadal zmierza we właściwym kierunku.

READ  Umowa kosmiczna Rwanda-Polska to wielka sprawa

Jesse Lingard w akcji dla Anglii przeciwko Holandii w finale Ligi Narodów UEFA 2019

– Zaczęliśmy bardzo dobrze, oczywiście, wygrywając 3: 0 i mieliśmy nadzieję, że uda nam się kontynuować grę i strzelić cztery i pięć goli, więc może to była utrata koncentracji i zaczęliśmy tracić trzy gole – zauważył. „Kiedy wygraliście 3: 0 i 3: 1 w przerwie, czuliśmy, że wygramy mecz, ale były stracone szanse i podjęte decyzje, które nam nie przyniosły korzyści, ale możemy:„ Nie ufam im rzeczy.

„Byliśmy genialni w pierwszych 35 minutach. Mieliśmy pewność, że graliśmy, łapaliśmy piłkę i strzelaliśmy gole. Po prostu kontynuowaliśmy tę drugą połowę, wychodząc silni i pewni siebie, skupiając się na tym, aby przejść dalej i wygrać mecz.

„Nie da się ukryć faktu, że Arsenal ma dobrych piłkarzy i dużo posiadania piłki, ale wspieramy się nawzajem. Chodzi o utrzymanie tej pewności siebie i przekonanie, że zdobędziesz cztery i pięć punktów i nie spadnie, ale złapie piłkę i nadal sprawi, że coś się wydarzy.

– Ale to piłka nożna i wiemy, jak daleko zaszliśmy, drużyna była genialna i tak długo, jak pozostaniemy razem jako drużyna, możemy zajść daleko w tym sezonie.