Nowy debiut telefoniczny zwykle oznacza kolejny nowy test tortur od JerryRigEverything i rzeczywiście tak jest OnePlus 8T. JerryRigEverything’s Zack już przyniósł kilofy i ostrza do najnowszego flagowca OnePlus i dzieje się tak, jak można się spodziewać.

W testach trwałości JerryRigEverything ten test OP8T był wykonywany tak regularnie, jak to możliwe. Jak zwykle ekran rysuje się na poziomie 6 w skali Mohsa, „z głębszymi rowkami na poziomie 7”. Obudowa i przyciski są w całości metalowe, chociaż tego samego nie można powiedzieć o maskownicy głośnika powyżej (jest to plastik). Taca SIM jest najwyraźniej zabezpieczona przed wodą. co ma sens. Zack zauważa, że ​​czujnik odcisków palców często odmawiał rozpoznania jego odcisków palców, mimo że część ekranu, pod którą znajduje się czujnik, nie była porysowana.

Film kończy się stosunkowo udanymi testami spalania i zginania. Obudowa ma pewne ugięcie, ale nic nie pęka ani nie załamuje się. Kilkakrotnie sugeruje się, że 8T to dobry telefon, ale nie jest to coś, z czego warto byłoby zaktualizować, jeśli masz już 8. Wydaje się, że tak jest w przypadku większości telefonów OnePlus T. Możesz obejrzeć film w całości, korzystając z umieszczonego powyżej lub z linku poniżej.


READ  Polski startup fintechowy SMEO zbiera 4 miliony euro na międzynarodową ekspansję