Connect with us

Sport

Jedenastu Polaków zdobywa prawa DFB Cup w DFB Cup – Digital TV Europe

Published

on

Nadawca sportowy Eleven Poland zapewnił na żywo i wyłączne prawa do DFB-Pokal Deutschlandpokal. Kontrakt obowiązuje na cztery sezony od sierpnia br. do 2026 roku.

Dodanie Pucharu Niemiec do polskiej oferty Eleven uzupełnia portfolio międzynarodowych meczów piłkarskich na żywo, które obejmują Serie A, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, Liga Portugal, Emirates FA Cup i Carabao Cu

W rozgrywkach pucharowych Niemiec w każdym sezonie biorą udział 64 drużyny, w tym wszystkie kluby z Bundesligi i Bundesligi 2.

Umowa oznacza, że ​​Eleven może transmitować wszystkie rundy konkursu pucharowego w Polsce. Polscy zawodnicy biorący udział w rozgrywkach to m.in. = Robert Lewandowski, Rafał Gikiewicz, Robert Gumny i Marcin Kamiński.

Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający Eleven Poland, powiedział: „Zabezpieczenie na żywo i wyłącznych praw do Pucharu Niemiec to fantastyczny początek 2022 roku dla Eleven Poland. Dziękujemy DFB za ich partnerstwo i cieszymy się na współpracę przy organizacji najważniejszych zawodów pucharowych w Niemczech dla polskich kibiców w ciągu najbliższych czterech sezonów.

dr Holger Blask, dyrektor generalny DFB GmbH, powiedział: „Cieszymy się, że możemy współpracować z Eleven, aby zapewnić niemieckim fanom piłki nożnej w Polsce to, co najlepsze w DFB Pokal. Dzięki swojej pasjonującej publiczności piłkarskiej i innowacyjnemu stylowi transmisji, Eleven oferuje idealną platformę dla naszych wyjątkowych i emocjonalnych zawodów pucharowych, dzięki którym możemy jeszcze bardziej zwiększyć międzynarodowy zasięg DFB-Pokal oraz uczestniczących klubów i graczy.

READ  Naomi Osaka znalazła płaszcz bohaterki. Wygrała w Bond. Gdy nie było pomocy, pokazywał najlepszy tenis
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.