Connect with us

Sport

Jan Blachowicz z UFC chce walczyć z Władimirem Putin

Published

on

Jan Blachowicz z UFC chce walczyć z Władimirem Putin

Jan Blachowicz (28-9, 17 finiszów) powraca do walki po raz pierwszy od przegranego w październiku tytułu UFC wagi półciężkiej. 39-letni Polak zmierzy się w sobotę z Aleksandarem Rakiciem (14-2, 10 finiszów) na UFC Apex w Las Vegas. W najnowszym wywiadzie dla Post Fight Blachowicz połączył się ostatnio przez Zoom ze Scottem Fontaną z The Post na sesję pytań i odpowiedzi.

P: Musisz poznać swoją wersję Lego w naturalnej wielkości. co o tym myślisz
A: Byłem szczęśliwy, bo wszyscy to zrobili [a] dziecko w środku. Kiedy byłem młody, grałem; Kocham Lego, a kiedy zadzwonili do mnie i powiedzieli, że chcą zrobić coś takiego, powiedziałem: „OK, nie ma problemu. Chodźmy. Zróbmy to”. Byłem szczęśliwy jako dziecko.

Q: Czy uważasz, że artysta wykonał dobrą robotę?
O: Tak, naprawdę dobra robota. Cieszę się, bo wyglądam bardzo podobnie. Oczywiście, że to Lego, tak. Ale nadal to robią [a] naprawdę dobra robota. Osiemdziesiąt tysięcy sztuk [or] coś w tym stylu.

P: Uderzyłeś swój występ przeciwko Gloverowi Teixeirze w październiku, kiedy przegrałeś mistrzostwo. Co myślisz o swoim występie w tej walce?
A: Nie byłem mistrzem [on] tej nocy. Glover był mistrzem. Jest teraz mistrzem. Ale tak czy inaczej, muszę się dowiedzieć, co poszło nie tak, dlaczego tak źle się czuję z tą walką, co się dzieje, bo nie wiedziałem [at the time]. Ale teraz myślę, że tak [found] odpowiedź. Dlatego cieszę się, że niedługo będę walczył przez tę walkę [will] daj mi kilka odpowiedzi

Q: Widziałeś to od tamtej nocy?
A: Nie, nie lubię [the] bitwa. Jeszcze nie. Nie jestem na to gotowy (śmiech).

P: Czy patrzysz na swoje inne przeszłe walki?
A: Patrzę tylko na najlepsze momenty, tylko nokaut, kilka dobrych kopnięć. Czasem pełna walka, ale zawsze najlepsze momenty. pełna walka? Nie wiem, może widziałem trzy lub cztery całe moje walki.

Jan Blachowicz (z lewej) walczy z Gloverem Teixeirą w walce o mistrzostwo wagi półciężkiej podczas UFC 267.
Zufa LLC

P: Czego brakuje ci w byciu mistrzem?
O: To było [a] świetny rok dla mnie. Cieszę się, że zostałem mistrzem. Do tego dążyłem przez całe życie. Oczywiście stracę pas. Ale cokolwiek, broniłem się, byłem mistrzem, więc to było to [an] niesamowita przygoda dla mnie, aby zrobić coś dobrego. Najlepszy moment w moim życiu. … Pas jest dla mnie jakbyś oglądał Władcę Pierścieni albo czytał książki? Był pierścień. Gollum, tak bardzo pragnął pierścionka, że… [would] Zrób wszystko, aby to uzyskać, a ja czuję to samo z paskiem i [will] Zrób wszystko, aby odzyskać ten pasek, ponieważ jest jak moja ukochana, moja ukochana. Wiem, jak to wyglądało i chcę to z powrotem.

READ  Zwycięstwo nad Sinnerem przekonuje Murraya, że ​​może utrzymać się na szczycie

Q: Czy jesteś fanem swojego rodaka Andrzeja Sapkowskiego z serii fantasy Wiedźmin?
O: Oczywiście; Książki i gry, a nie ten program Netflix. …spieprzyłeś to. Dla mnie (przepraszam za język) jestem [a] wielki fan i czekałem na to i płaczę (śmiech). Byłem rozczarowany.

P: Co schrzaniło przedstawienie?
O: Wszystko. czytałeś książki? Najpierw przeczytaj książki, potem zagraj w grę, a ty [will] zrozumieć wszystko.

P: Ostatnio mówiłeś o problem z szyją co spowodowało opóźnienie tej walki. Traktowali to bez operacji. Czy przewidujesz, że w przyszłości może być konieczna operacja?
O: Nie wiemy. Zobaczymy. … w tej chwili nic nie czuję, ale mogą powiedzieć w [the] przyszłość, ta rzecz [will come] plecy i może wymagać operacji. Ale w tej chwili nadal jestem na odwyku, bo nie chcę operować [the] Przyszły.

P: Jak myślisz, jak twoje umiejętności mają się do Rakica?
O: Jest wojownikiem w stójce. Zna się na zapasach i oczywiście jak walczyć na ziemi, ale jego najlepszą bronią jest wstawanie. On jest [a] potężny, bardzo dynamiczny, bardzo duży facet. Lubię też walki na stojąco, więc myślę, że ludzie pokochają tę walkę. Jego styl i mój styl, to wszystko [a] Gwarancja bardzo dobrej walki. Ludzie będą zdumieni, ale tym razem nie zapomnę mojej legendarnej polskiej potęgi.

P: Co daje Ci wygrana z Rakiciem? Czy myślisz, że mógłbyś zarobić kolejny strzał do tytułu?
O: Oczywiście. Po pierwsze, właśnie teraz myślę o Rakicu, ale jestem nr 1 [in the UFC rankings]. Rakić to numer 3. Ja lub on – oczywiście będę ja – będziemy następni w walce o tytuł.

P: Jak myślisz, jak pójdzie pierwsza obrona tytułu Teixeiry przed Jirim Prochazką?
O: Lubię jedno i drugie. będę trzymać palce [crossed] dla Glovera, bo chcę zdjąć mu pasek z talii (śmiech). I mam nadzieję, że jeśli wygra walkę, obroni pas, nie przejdzie na emeryturę; Daje mi szansę na rewanż. Ale jeśli nie, to jeśli Jiri wygra walkę, będzie to dobry pojedynek również dla Europejczyków, jak wiecie. Pokochasz tę walkę. Wszyscy czekają na tę walkę.

P: W lutym zamieściłeś flagę Ukrainy na Instagramie. Jak uważnie śledzisz rosyjską inwazję na graniczącą z Polską Ukrainę?
A: Cała Polska, bo nigdy nie wiadomo, co się wydarzy. Wiele osób z Ukrainy ucieka do Polski. Staramy się Ci pomóc. Mieszkają w naszych domach. Pomagamy im tam, gdzie możemy. Każdego dnia budzisz się i pierwszą rzeczą, którą robisz, jest patrzenie [the] Internet [for] co się stało, gdyby to był pierwszy tydzień. No może to ludzie [are] nie przyzwyczajony, ale nie panikuj jak w pierwszym tygodniu wojny. jeśli posłuchasz [a] dziwny hałas, wszystko razem [would] obudź się i obserwuj, co się stało z okna. Ale na Ukrainie są dobrzy, robią świetną robotę. Nikt nie spodziewał się, że będą tak mocno bronić. Rosja, tam zabijają dzieci, kobiety. Nie są żołnierzami; oni są zabójcami co oni [are] do zrobienia tam. Mam nadzieję, że to szaleństwo się skończy.

Q: Czy Ty i Twoja rodzina przyjęliście uchodźców z Ukrainy?
A: Mój kuzyn ma żonę [who is] w ciąży, która mieszka w jego domu; teraz mieszkają razem. Nie biorę [in] ktokolwiek [yet]. … Wkrótce przeprowadzę się do większego domu. Wtedy mam miejsce, więc może kogoś ze sobą zabiorę [in].

P: Na początku tego roku Kamaru Usman powiedział, że uważa, że ​​mógłby awansować o dwie dywizje i pokonać cię o tytuł, gdybyś był mistrzem. co o tym myślisz?
A: Jest teraz najlepszym wojownikiem na świecie, tak? Że będzie [a] Cieszę się, że mogę walczyć z kimś takim jak on. Dlaczego nie? Możemy to zrobić [the] Przyszły. Będę gotowy. To będzie [an] ekscytująca walka.

Jan Blachowicz (z lewej) pokonując Israel Adesanyę na UFC 259.
Jan Blachowicz (z lewej) pokonując Israel Adesanyę na UFC 259.
Zufa LLC

P: Czy pamiętasz swoje pierwsze doświadczenie oglądania MMA?
Odp.: oglądałem najciekawsze momenty z , nie jestem pewien [if] Pamiętasz, Igor Vovchanchyn. To było [the] Pierwsza atrakcja, którą zobaczyłam, zmieniła moje życie, ponieważ powiedziałam: „Dobra, rozumiem” [to] Zrób to samo [as] ten facet to robi”. Oczywiście mój styl jest zupełnie inny. walczę w [a] różne.

READ  Amelia J. Ricotilli-Lamping 1960-2022 | Wiadomości, sport, praca

P: Możesz walczyć z każdą osobą, która kiedykolwiek żyła. kogo wybierasz
A: [Vladimir] Putina. Pokażę mu coś [the] Cały świat chce mu pokazać, gdzie jest jego miejsce.

P: Typowa waga przejścia między walkami?
A: To zależy od tego, co jem (śmiech), ale to jak 225, 230 [pounds] czasem.

P: Typowa waga nocna do walki?
O: 220.

P: Jaką walkę z twoich dni na scenie regionalnej powinni oglądać fani?
O: Wiele walk jest bardzo dobrych [from] kiedy walczyłem dla KSW. …rewanż z [Rameau Thierry] Sokoudjou [in November 2011]. Myślę, że Goran Reljic też był dobrą walką [in March 2013]. …Christian M’Pumbu [in September 2008]. Bardzo dobre zgłoszenie [victory]. Julio Cezar [“Brutus”]fajny nokaut na nim: lewy highkick, a potem prawa ręka.

P: Kogo w MMA szanujesz najbardziej?
O: Chabib [Nurmagomedov]Michael BispingAnderson Silva [Mauricio] „Szogun” [Rua].

P: Jaka jest najfajniejsza technika w sztukach walki?
A: Uwielbiam kopnięcia środkowe, szczególnie te lewe. To moja ulubiona technika. Ale moim marzeniem jest, aby zawsze to robić [a] nokaut przez [roundhouse] krok Wiem, jak to działa. Wiem, jak go kopnąć, ale jest bardzo trudny w walce.

P: Ulubiony film?
O: Oglądam Władcę Pierścieni trzy lub cztery razy w roku.

P: Ulubiona gra wideo?
O: Wiedźmin 3. Mają bardzo dobrą ścieżkę dźwiękową do tej gry. Piękna.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *