Podsumowanie Ligi Narodów: Niemcy trzymane przez Węgry, gdy Memphis Depay nie trafia w spóźnioną karę dla Holandii vs Polska | wiadomości piłkarskie

Podsumowanie Ligi Narodów: Niemcy trzymane przez Węgry, gdy Memphis Depay nie trafia w spóźnioną karę dla Holandii vs Polska |  wiadomości piłkarskie

Niemcy zremisowały 1:1 z Węgrami, ponieważ oba mecze w grupie A3 Ligi Narodów, drugie to remis Anglii z Włochami, zakończyły się remisem.

Gole padły w pierwszych dziewięciu minutach, kiedy Jonas Hofmann strzelił wyrównującą bramkę Niemców, aby wyrównać bramkę Zsolta Nagy’ego w Budapeszcie.

W grupie A4 były też dwa remisy Walia zremisował 1-1 z Belgia oraz Holandia pochodził z dwóch bramek za przeciw Polska Remis 2-2.

Davy Klaassen i Denzel Dumfries zdobyli gole dla Holandii w ciągu trzech minut na początku drugiej połowy, po tym, jak Matty Cash z Aston Villi i Piotr Zieliński strzelili dla Polski.

Obrazek:
Denzel Dumfries (z lewej) strzelił wyrównującą bramkę Holandii przeciwko Polsce w Rotterdamie

Holendrzy mieli wtedy szansę na zwycięstwo po raz trzeci z rzędu w doliczonym czasie, ale rzut karny Memphis Depay trafił w słupek, pozostawiając na szczycie grupy Louisa van Gaala z siedmioma punktami.

Oprócz Republika Irlandii 3-0 wygrana Szkocja w grupie B1, Ukrainaktórzy przegrali z Walią w finale baraży Mistrzostw Świata, odnieśli drugie z rzędu zwycięstwo w Lidze Narodów przez zwycięstwo Armenia 3:0 po bramkach Rusłana Malinowskiego, Ołeksandra Karawajewa i Witalija Mykolenki.

Mecz został rozegrany w Łodzi w Polsce, na neutralnym terenie, ponieważ Ukraina nie może grać u siebie z powodu inwazji na Rosję.

Również w grupie C1 odbyły się dwa mecze od tego czasu Indyk odnieśli trzecie zwycięstwo z rzędu, wygrywając 2-0 Luksemburgpodczas gdy Wyspy Owcze zdobył pierwsze punkty w sezonie, wygrywając u siebie 2-1 Litwa.

READ  FC Barcelona idzie do sądu. Prosi Neymara o miliony euro. Piłka nożna „Stał się nieuczciwie bogaty”