Connect with us

Sport

James V Munno 1945-2023 | Wiadomości, sport, praca

Published

on


NILES – James V. Munno, lat 77, udał się do domu, aby być z Panem w domu hospicjum w Polsce w niedzielę 29 stycznia 2023 r.

Pan Munno urodził się w Warren 6 lutego 1945 r. jako syn nieżyjącego już Samuela A. i Laury M. Aulizii Munno. W 1963 r. ukończył St. Mary High School w Warren. W szkole średniej James celował w wielu dyscyplinach sportowych, bijąc liczne szkolne rekordy w koszykówce, piłce nożnej i baseballu. Po ukończeniu studiów James rozpoczął karierę w firmie Delphi-Packard Electric w Warren, gdzie pracował przez następne 35 lat jako główny brygadzista, aż do przejścia na emeryturę w 2002 roku.

Jakub przez całe życie był pobożnym chrześcijaninem. W wolnym czasie lubił grać w golfa i oglądać sport w telewizji, zwłaszcza Ohio State University Buckeyes i wyścigi konne. Ponad wszystko kochał swoją rodzinę, szczególnie pomagał w opiece nad synem Wincentym i chlubił się wnukami.

Pozostawił jedną córkę, Julie Mullen (Jimmy) z New Castle w Pensylwanii; syn Vincent J. Munno po Niles; dwóch braci, Patrick Munno z Warren i Samuel Munno (JoAnn) z Niles; oraz dwoje wnucząt, Morgan Spivey (Jake) i Samantha Bandy (David).

Oprócz rodziców, śmierć Jamesa poprzedził brat, Jerry Caesar Munno.

Na prośbę Jamesa nabożeństw nie będzie.

Rodzina prosi, aby ktokolwiek chciał złożyć kondolencje, prosimy o przesłanie ich do Vincenta J. Munno, c/o Mary McNeil.

Organizacja pochówku została powierzona firmie J. Bradley McGonigle Funeral Home and Crematory Inc., 111 W. Falls St., New Castle, Pensylwania. Kondolencje online można przesyłać rodzinie na stronie www.McGonigleFuneralHomeandCrematory.com.

(specjalna wskazówka)

READ  Igrzyska Paraolimpijskie w Tokio: rzucający dyskiem Vinod Kumar traci brązowy medal i zostaje uznany za nieodpowiedniego w przypadku ponownej oceny klasyfikacji | Olimpia
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *