Connect with us

Zabawa

Historia, tablice AMC Seria pozaziemska – ostateczny termin

Published

on

EKSKLUZYWNY: Prawda jest na zewnątrz – i zmierza do Historii w Wielkiej Brytanii i europejskich kanałów AMC Network.

Para jest wśród kupujących Pliki obcych: ponownie otwarteośmioodcinkowy serial dokumentalny Ściśle tajne projekty UFO odtajnione Producent Wielkie media o spotkaniach z kosmitami i obserwacjach UFO.

Kontrakt AMC Networks International obejmuje Hiszpanię, Portugalię, Polskę i Rumunię. Na pokładzie są także NTV w Niemczech, słowacka telewizja i czeska telewizja.

Produkcja na Słowacji ma rozpocząć się od przedsprzedaży.

Serial prowadzi widzów przez cały proces, w którym obserwacje UFO i zgłoszone spotkania są analizowane, a następnie badane przez naukowców, wywiad rządowy i ekspertów wojskowych, aby odpowiedzieć, czy istnieje realne zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego.

W przypadku plików obcych: ponownie otwarte Używamy tych samych technik śledczych, które zostały opracowane i stosowane przez czołowych naukowców i ekspertów wywiadu wojskowego” – powiedział Danny Wilk, prezes Big Media Holdings z siedzibą w Nowym Jorku. „To nasza trzecia seria o UFO i niewyjaśnionych zjawiskach, w której bardzo głęboko kopaliśmy, aby znaleźć najlepszych ekspertów i zapisy historyczne, aby dostarczyć widzom najdokładniejsze i najbardziej przekonujące informacje. To temat, który rezonuje z widzami na całym świecie”.

Ściśle tajne projekty UFO odtajnione znalazł się w pierwszej dziesiątce seriali Netflixa. Producent Big Media wyprodukował ponad 70 nieskryptowanych programów i ma w swoim katalogu około 300 seriali i 2000 godzin.

READ  Nadchodzący film Gulshana Grovera „No Means No” to pierwsze wspólne przedsięwzięcie Polski i Indii
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *