Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Jak oglądać Luka Doncic i Słowenię vs. Polska w ćwierćfinale EuroBasket 2022 i nie tylko

Published

on

Supergwiazda Dallas Mavericks Łukasza Doncica pali się teraz. Miał trzy mecze z rzędu z 30 punktami, w tym pobił rekord Słowenii na punkty w grze EuroBasket z 47 przeciwko Francji. Nikt nie może w tej chwili powstrzymać 23-latka, dopiero zaczyna.

Słowenia zmierzy się z Polską w ćwierćfinale 14 września. Od powtórzenia ligi EuroBasket dzielą ich tylko trzy zwycięstwa, ale od teraz nie będzie to łatwe. Słowenia jest wielkim faworytem po tym, jak Polska wygrała 3:2 w fazie grupowej i pokonała Ukrainę, by awansować do ćwierćfinału. Nie mają w swoim składzie zawodnika NBA, ale oczekują, że będą ciężko grać i będą gotowi rzucić wszystko w Lukę.

Fani nie będą chcieli przegapić środowego ćwierćfinału między Słowenią a Polską, więc oto jak oglądać, kursy i nie tylko.

Czas rozpoczęcia: 13:20 CT lub 14:20 ET

Jak oglądać online: ESPN-plus (na żywo), Courtside 1891 (powtórki na żądanie tylko w USA)

Zoran Dragic doznał kontuzji quada w 1/8 finału, co zmusi go do opuszczenia reszty turnieju. Słowenia będzie miała do dyspozycji tylko 11 graczy, gdy zmierzą się z Polską.

Polska jest gotowa do środowego meczu ze Słowenią.

Według WynnBet, Słowenia awansuje do środowego ćwierćfinału z Polską jako faworyt z 13,5 punktu i ma minus 1500 punktów. Powyżej/poniżej w tym meczu wynosi 175,5, a Słowenia pokonuje Polskę z minusem 665 w pierwszej połowie.

Doncic strzelił cztery z rzędu 30-punktowe mecze, gdy zadał cios nokautowy w zaciętym meczu z Polską. Polska pozostaje twarda przez trzy kwartały, ale Słowenia dominuje na czwartym miejscu, aby awansować do półfinału. Luka zrobił krok do tyłu i pokazuje swoją zdolność do zdobywania punktów na wszystkich trzech poziomach.

Goran Dragic odgrywa w środę kluczową rolę dla Słowenii, ponieważ w wygranym meczu traci 22 punkty i sześć pensów. 36-latek nie prowadzi już dla Słowenii, ale to nie przeszkadza mu w tym, by wpłynąć na to zwycięstwo.

Jeśli wygra Słowenia, Luka Doncic i spółka spotkają się w półfinale ze zwycięzcami z Francji i Włoch, aw finale czeka nas walka z Hiszpanią lub Niemcami. Czy mogą powtórzyć się jako najlepsza drużyna w Europie? Pamiętaj, aby się dostroić, aby się dowiedzieć.

3 błędy, które Nico Harrison popełnił jako GM Mavs. ciemny. Następny

READ  Jedenaście przedłuża umowę o FA Cup w Polsce - Digital TV Europe
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.