Connect with us

Nauka

IU East, WTA uznaje czterech niedawnych absolwentów Western Southern Open

Published

on

MASON, Ohio – The Women’s Tennis Association (WTA), Women’s Tennis Benefits Association (WTBA) i IU East świętowali ukończenie:

• Madga Linette, Bachelor of Science in Business Administration ze specjalizacją w marketingu, Minor in Marketing and Sports Management oraz Minor in Communication Studies, Poznań, Polska
• Nicole Melichar, Bachelor of Communication Studies, Bradenton, Floryda
• Shelby Rogers, licencjat z psychologii, Pompano Beach na Florydzie
• Emerytowana zawodniczka Teodora Mircic, Bachelor of Science in Psychology, Spanish Minor, Bradenton na Florydzie, również ukończyła studia w 2021 roku.

Linette, Melichar, Mircic i Rogers byli czterema z 17 zawodniczek Women’s Tennis Association (WTA) zapisanych na rok akademicki 2020-2021 na IU East w ramach umowy. Do chwili obecnej w IU East, partnerze edukacyjnym WTA, ukończyło w sumie 14 graczy.

Rogers i Melichar otrzymali dyplomy podczas prywatnej uroczystości w niedzielę 15 sierpnia podczas turnieju Western Southern Open (WSO) w Lindner Family Tennis Center w Mason w stanie Ohio. W uroczystości wzięła udział niewielka liczba członków rodziny i bliskich przyjaciół. Linette odebrała swój dyplom w poniedziałek 16 sierpnia podczas turnieju.

Denise Smith, dziekan IU East School of Business and Economics, szczegółowo przedstawiła osiągnięcia naukowe absolwentów WTA podczas programu i wręczyła Melicharowi i Rogersowi ich stopnie naukowe.

„To bardzo wyjątkowe, że dzisiaj mamy tę uroczystość osobiście i mamy możliwość wręczenia wam obu dyplomów” – powiedział Smith. „Dziękujemy WSO za ich łaskawą gościnność i za umożliwienie tej niezapomnianej okazji, szczególnie w dzisiejszym środowisku”.

Przed ceremonią uczestnicy WTA i IU East przestrzegali niezbędnych protokołów, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo graczy, drużyny WTA i ich rodzin.

Przed imprezą wszyscy uczestnicy przeszli test antygenu 90. Inne protokoły obejmowały stosowanie masek i zachowanie zalecanego dystansu 1,8 m. Dodatkowo, przed niedzielnym świętem, każda osoba sprawdzała swoje szczepienia zgodnie z wytycznymi WTA.

READ  Jak pobrać i używać aplikacji NHS COVID-19

„To wyjątkowe, mieć to uznanie” – wyjaśnił Rogers. „Cieszymy się, że możemy podzielić się tą chwilą z niektórymi z naszej rodziny, szczególnie w tych trudnych czasach w COVID. To dla nas ogromny kamień milowy, a robienie czegoś takiego poza boiskiem jest naprawdę wyjątkowe, gdy zawsze jesteśmy znani z tego, z czego robimy na korcie.”

„Ten (dyplom) jest dla mnie szczególny, ponieważ zdecydowałem się zrezygnować z doświadczenia w college’u, aby zagrać na profesjonalnej trasie, aby móc to zrobić dla siebie i mojej rodziny oraz wszystkich, których obiecałem, kiedy zostałem profesjonalistą, do którego miałem zamiar zdobądź moje wykształcenie, oto dowód. Udało mi się to zrobić” – powiedział Rogers.

„Miło jest móc świętować z innymi graczami i mam nadzieję, że możemy być zachętą dla innych sportowców do przyłączenia się do programu, ponieważ IU East wykonał świetną robotę będąc pomocnym i współpracującym z nami, więc jeśli to onieśmielające, to jest zachęta to możliwe. do zrobienia – powiedział Rogers.

Melichar zaznaczył, że ukończył studia przy wsparciu rodziny, trenera, WTA i IU East.

„Szczerze czuję, że otrzymałem całe wsparcie, jakiego potrzebowałem między IU East a WTA, aby zapisać się na zajęcia lub wiedzieć, co muszę zrobić, kiedy potrzebowałem pomocy, zawsze była dla mnie” – powiedział Melichar. „Wszyscy byli bardzo przyjaźni i bardzo pomocni, więc mogę powiedzieć tylko pozytywne rzeczy”.

Melichar zachęca graczy WTA, którzy pracują nad zdobyciem stopnia naukowego, do jego utrzymania, nawet gdy robi się ciężko. Dodała, że ​​udział w kursie podczas trasy pomaga graczom odwrócić uwagę od złego meczu lub innych problemów podczas międzynarodowej podróży.

„Wszyscy gracze, którzy to robią [working on their degree], myślę, że powinni kontynuować, nawet jeśli mogą brać tylko jedną lub dwie lekcje na raz. Zajęło mi to osiem lat, ale udało mi się” – powiedział Melichar. Myślę, że dobrze jest się uczyć i rozwijać mózg, więc zachęcam wszystkich graczy nie tylko do rozpoczęcia, ale do kontynuowania tego. “

READ  Grenlandia się topi, a nowy model sugeruje, że znacznie nie doceniliśmy jego wpływu

Linette powiedziała: “To dla mnie wiele znaczy. Granie na profesjonalnej trasie i ukończenie studiów wymagało dużo zarządzania czasem i ciężkiej pracy. to. ”

Mircic powiedział: “Moja edukacja na IU East nie tylko pomoże mi w moich przyszłych planach zawodowych, ale także pomoże mi przez całe życie osobiste. Podobały mi się studia i po raz kolejny jestem bardzo wdzięczny WTA / WTBA i IU East za tę niesamowitą okazję”.

Steve Simon, dyrektor generalny WTA, pochwalił sportowców za ukończenie wyczerpującego CV, demonstrując siłę do zarządzania harmonogramami i karierą po ukończeniu studiów.

“Dzisiejsza uroczystość ma na celu uhonorowanie naszych graczy WTA, którzy pomyślnie ukończyli studia licencjackie. Fakt, że jesteśmy w stanie docenić tutaj absolwentów, jest wyjątkowy. [during the pandemic]. Sam program jest czymś, co bardzo mocno odczuwamy i bardzo doceniamy partnerstwo. Możliwość zaoferowania tym sportowcom możliwości ukończenia studiów i przygotowania się do życia po tenisie, a nawet poszerzenia horyzontów poprzez grę w tenisa, to coś wyjątkowego. Osiągnąłeś kolejny ambitny kamień milowy w swojej utytułowanej karierze. “

Lisa Grattan, dyrektor wykonawczy WTBA, pogratulowała kobietom sukcesu. Powiedziała, że ​​partnerstwo z IU East wzmocniło sportowców WTA na całe życie po tenisie poprzez edukację.

„Jestem dumny z naszych graczy i ich osiągnięć” – powiedział Grattan. „Dzisiaj był najlepszy. To po prostu bardzo ważny dzień”.

Jason Troutwine, wicekanclerz spraw zagranicznych, powiedział, że wydarzenie jest świętem absolwentów i ich osiągnięć, ale także świętem silnego partnerstwa z WTA i WTBA. „WTA w pełni rozumie, co to znaczy dla Magdy, Nicole, Teodory i Shelby, że mają stopnie naukowe, a także dla każdego z graczy, którzy obecnie pracują nad tym celem”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *