Connect with us

technologia

Niegdyś skazany na zagładę MS Paint po raz pierwszy od ponad dekady zostanie przeprojektowany

Published

on

Najnowsza aplikacja Windows 11 do malowania to kolor, kochanie wszystkich Tworzenie memów Aplikacja do szkicowania i doodle. Nie jest jeszcze dostępny do pobrania dla niejawnego programu testów systemu Windows, ale jest to Panos Panay, dyrektor ds. produktów firmy Microsoft opublikował krótki film o nowym projekcie, pokazuje zaktualizowany wygląd, nowy tryb ciemny, lepsze narzędzia tekstowe, zaktualizowane pędzle i inne ulepszenia, które współpracują ze sobą, aby nieco unowocześnić aplikację.

Nowa wersja programu Paint jest daleka od przekształcenia go w pełnoprawną aplikację do edycji zdjęć, taką jak Adobe Photoshop, a nawet Apple Photos lub Paint.net – nadal nie otrzymujesz żadnych warstw ani zaawansowanych narzędzi do efektów. Ale aplikacja Paint w systemie Windows 10 prawie nie zmieniła się w porównaniu z wersją aplikacji dla systemu Windows 7, a największym wkładem systemu Windows 7 w Paint było przyjęcie interfejsu użytkownika „wstążki”, który znajdował się w ówczesnym pakiecie Office wprowadzonym w 2007 roku.

Już w 2017 roku Microsoft tymczasowo wycofał aplikację Paint, który oficjalnie wstrzymał rozwój i ogłosił, że zostanie usunięty z pakietu standardowych aplikacji Windows na rzecz nowszego Paint 3D. Ale aplikacja była uratowany z kosza kilka lat później dostałem aktualizację pod maską, która poprawiła obsługę czytników ekranu i Dodano sterowanie klawiaturą. Nowa aktualizacja może nie sygnalizować odnowionego zobowiązania do uczynienia z Paint prawdziwie wysokowydajnego edytora obrazów, ale przynajmniej sugeruje, że Microsoft będzie mniej skłonny do zezwolenia na obecnie niewygodną mieszankę Windows 7, Windows 8 i Windows 10 aplikacje istnieją obok siebie nawet w erze Windows 11. Zaktualizowana aplikacja Paint zostanie „wkrótce” wysłana do niejawnych testerów systemu Windows.

Obraz kolekcji od Microsoft

READ  Takaya Imamura, człowiek, który zaprojektował Tingle, przeszedł na emeryturę z Nintendo
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *