Connect with us

Nauka

Inwestycja Southern Park w trakcie | Wiadomości, sport, praca

Published

on

BOARDMAN – Urzędnicy miejscy twierdzą, że mają „bardzo małe” obawy co do losu Southern Park Mall.

Washington Prime Group, właściciel i operator centrum handlowego w Columbus, prowadzi negocjacje w sprawie zadłużenia po tym, jak w lutym nie zapłacił 23,2 mln USD odsetek. Jednak Washington Prime powiedział, że jego plany dalszego inwestowania w centrum handlowe są w toku.

Ale co gdyby?

Zarządca gminy, Jason Loree, przedstawił „najgorszy scenariusz”.

Jeśli w przyszłości centrum handlowe zostanie zamknięte, „nadal będzie musiał płacić podatek od nieruchomości” – powiedziała Loree. „Jest też„ wysoce nieprawdopodobne ”, że centrum handlowe w skrajnej sytuacji jest planowane do rozbiórki i renowacji – powiedział.

– Centralne położenie sprawia, że ​​nieruchomość jest atrakcyjnym miejscem na sprzedaż – powiedziała Loree.

Ilustrując łatwość dostępu, mieszkaniec Polski Stephen Mezzapeso powiedział, że on i jego koledzy z Enterprise Rent-A-Car korzystają z obszaru handlowego „ponieważ jest to wygodne”.

Powiedział, że często chodzi do lokalu na obiad ze względu na jego centralne położenie.

Kolega i przyjaciel Rich Kyle z Canfield powiedział, że idzie do centrum handlowego na lunch ze względu na jego lokalizację, ale od czasu do czasu robi tam zakupy z żoną w swoich dużych domach towarowych.

Obaj powiedzieli, że nie obawiają się, że centrum handlowe zostanie zamknięte.

INWESTYCJA

Chociaż mowa o opóźnieniach w płatnościach trafiła na pierwsze strony gazet, Washington Prime potwierdził w komunikacie prasowym, że firma jest „zobowiązana do zainwestowania ponad 30 milionów dolarów w Southern Park Mall w nadchodzących latach, z czego około 9 milionów dolarów zostało zainwestowanych do tej pory. moment ”.

Inwestycje te obejmują infrastrukturę wody deszczowej, ścieżkę spacerową i rowerową na terenie centrum handlowego, teren zielony zwany DeBartolo Commons, połączenie DeBartolo Commons z Boardman Park, centrum handlowo-rozrywkowe oraz rozbudowę bazy nieruchomości, sprzedaży i podatku dochodowego.

READ  Awaria kamery cofania Lincoln Aviator przypomina przypomnienie

Projekt rewitalizacji centrum handlowego jest „kluczowy, ponieważ stabilizuje przestrzeń, która jest wysoce zbywalna” – powiedział Loree.

Zadaszone centrum golfowe „The Bunker” wraz z Brew Works Bogey’s i Steel Valley oraz innymi firmami podpisały już umowy najmu i budowa jest w toku, powiedział Loree, co wygląda obiecująco.

„Nie ma zbytniej troski o ten cel” – powiedział.

Brad Calhoun, przewodniczący rady powierniczej hrabstwa, powiedział, że jest zadowolony z trwających rozmów z Washington Prime, a także nie przewiduje „najgorszego scenariusza”.

„Obecnie nie mamy powodów, aby wierzyć, że Southern Park Mall zostanie zamknięty. Końcowy produkt zostanie dobrze przyjęty przez mieszkańców gminy ”- powiedział Calhoun, dodając:„ Jesteśmy zadowoleni z Państwa komunikacji i przejrzystości projektu ”.

Niedawno Calhoun uczestniczył w rozmowie telefonicznej z Washington Prime i po rozmowie czuł się „pewny”, że budowa centrum handlowego będzie kontynuowana.

WIĘCEJ SKLEPÓW

W czwartek Amber Quarterman ze wschodniego Liverpoolu odwiedziła centrum handlowe w Boardman.

Powiedziała, że ​​dojeżdża do pracy, ponieważ w porównaniu z Beaver Valley Mall w Monaca w Pensylwanii, Southern Park ma więcej sklepów.

Quarterman powiedział, że nie był świadomy restrukturyzacji finansowej, dodając, że nie obawiał się, że centrum handlowe może zostać zamknięte.

Po zakończeniu projektów powiedziała, że ​​będzie nadal odwiedzać centrum handlowe, aby robić zakupy i odkrywać nowe przestrzenie.

Z punktu widzenia zagospodarowania przestrzennego gminy dyrektor Krista Beniston wyjaśniła, że ​​nieruchomość jest podzielona na „przedsiębiorstwa regionalne”.

Oznacza to, że każda działalność gospodarcza dozwolona w regionalnych obszarach biznesowych byłaby dozwolona na miejscu, „niezależnie od tego, czy jest częścią centrum handlowego, jakie znamy, jako zewnętrzna działka lub część projektu deweloperskiego” – powiedział Beniston.

– Budynki wielofunkcyjne są również dozwolone w regionalnej dzielnicy handlowej – powiedział Beniston.

W najgorszym przypadku każdy projekt musiałby być zgodny z przepisami dotyczącymi zagospodarowania przestrzennego, w tym w zakresie wody deszczowej, kształtowania krajobrazu, parkowania i architektury, powiedział Beniston.

READ  Polski sąd nakazuje historykom przeprosić za książkę o Holokauście

OPROCENTOWANIE

W lutym Washington Prime poinformował amerykańską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd o swoim planie pominięcia płatności odsetek w wysokości 23,2 miliona dolarów i wykorzystania 30-dniowego okresu karencji na dalsze rozmowy z wierzycielami.

Rada dyrektorów Washington Prime „zatrudniła konsultantów, aby pomogli firmie w negocjacjach z niektórymi posiadaczami długu korporacyjnego”, podano w komunikacie prasowym.

Washington Prime powiedział, że pandemia stanowi wyzwanie, a rozmowy mają „znacząco wzmocnić jej pozycję finansową”, a firma jest „przekonana, że ​​proces ten pozwoli na wzmocnienie pozycji Washington Prime Group”.

Bloomberg niedawno poinformował, że Washington Prime przygotowuje się do złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości na podstawie rozdziału 11.

Bank inwestycyjny firmy, Guggenheim, rozmawiał z potencjalnymi wierzycielami o możliwej pożyczce w wysokości 150 milionów dolarów.

„The Washington Prime Group nie ma dalszych komentarzy na temat negocjacji w sprawie zadłużenia” – powiedział rzecznik firmy, zauważając, że informacje są dostępne w ujawnieniach w sekcji relacji inwestorskich na jej stronie internetowej.

Firma podała, że ​​w miarę kontynuowania negocjacji centrum handlowe będzie funkcjonować normalnie.

Planet Fitness ma się przenieść i otworzyć w nowej lokalizacji w centrum handlowym w przyszłym miesiącu. Siłownia znajduje się teraz w Boardman Plaza na US Route 224 w pobliżu Hitchcock Road.

Reinwestycja Washington Prime zajmie inne miejsca, aby wykazać się kreatywnością w zakresie marketingu i zatrzymywania najemców, powiedział Loree.

[email protected]

Dzisiejsze najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *