Connect with us

Gospodarka

InPost uruchomił usługę wysyłania weekendów. Sklepy mogą szybciej wysłać paczkę

Published

on

Obejrzyj wideo
Windows Vista, Zune czy Millennium Edition? Oto największe usterki Microsoftu [TOPtech]

Okres świąteczny w tym roku może upłynąć pod znakiem pandemii koronawirusa. Zamknięte centra handlowe i chęć utrzymania dystansu społecznego prawdopodobnie zwiększą liczbę kupujących online.

InPost rozpoczyna dostawy weekendowe

InPost zapowiedział rozpoczęcie weekendowej wysyłki, aby poradzić sobie z rosnącą liczbą wysyłanych paczek. Usługa skierowana jest do przedsiębiorców (sprzedawców), którzy mają konto w Managerze Pakietów lub WebTruckerze – wyjaśnia na swojej Witryna InPost.

Jeśli sprzedawca korzysta z wysyłki weekendowej, kurierzy InPost odbierają przesyłkę w soboty w godzinach od 8:00 do 16:00 oraz w niedziele od 8:00 do 13:00, co oznacza, że ​​ich podróż rozpocznie się wcześniej. Jednak ważne jest, aby kurierzy odbierali paczki tylko w sobotę lub niedzielę, dla których sprzedawcy wypełnili formularze wysyłki do godziny 13:00 w sobotę. W przeciwnym razie przesyłka może wyjechać do poniedziałku.

Kampania rozpoczęła się w ostatnią sobotę (7 listopada), ale jest ograniczona czasowo. Usługa jest dostępna tylko do 20 grudnia 2020 roku. Został zaprojektowany, aby umożliwić wydajniejsze dostarczanie prezentów świątecznych klientom. Przede wszystkim zbliża się kolejna okazja do zakupów – Czarny piątek (27 listopada).

READ  ITS: Wprowadzono surowsze przepisy dotyczące homologacji wiszących pojazdów
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *