Connect with us

technologia

Inne źródło mówi, że Galaxy S22 Ultra będzie miał gniazdo na rysik S Pen, dziwny wybuch kamery został zakończony

Published

on

Samsung Być może uzgodniono, że garb aparatu w kształcie litery P dla Galaxy S22 Ultra, jak sugerują rzekome zdjęcia i filmy z atrapy jednostki.
Firma południowokoreańska najwyraźniej rozważała wcześniej dwa projekty, w tym jeden z dwoma paskami o różnej długości. Żaden z projektów nie był szczególnie przyciągający uwagę i OkładkaPigtou twierdzi, że Samsung ukończył wyspę aparatu w kształcie litery P.

Urządzenie ma kwadratowy design inspirowany Note 20, co jest kolejnym znakiem, że Samsung może próbować pozycjonować telefon jako swego rodzaju następcę, nawet jeśli telefon jest nie robi notatek brandingowych.

Atrapa Galaxy S22 Ultra nie ma gniazda na rysik S Pen

Atrapa nie ma dedykowanego gniazda na rysik S Pen, co podobno dostanie Galaxy S22 Ultra. To nie powinno być powodem do niepokoju dla fanów Note’a, czy cokolwiek? OkładkaPigtou. Punkt sprzedaży mówi, że oficjalna jednostka będzie miała silos.

Po tym, jak Samsung najwyraźniej wycofał serię Note, Samsung wprowadził obsługę pióra dla dwóch innych swoich flagowców, w tym S21 Ultra, ale nie mają one przegródki na pióro cyfrowe, a firma sprzedaje zamiast tego specjalne etui na te urządzenia.
Kratka głośnika i port USB Type-C również nie są pokazane na zdjęciach.

Jeśli chodzi o specyfikację Galaxy S22 Ultra, słyszymy, że będzie on wyposażony w 6,8-calowy ekran z naprawdę cienkimi ramkami i mniejszym otworem. Garb aparatu pomieści cztery czujniki (główny 108MP + ultraszerokokątny 12MP + teleobiektyw 12MP 3x + peryskop 12MP 10x), laserowy system autofokusa i lampę błyskową LED.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *