Connect with us

Najważniejsze wiadomości

ING „Instytucją Roku” w Polsce

Published

on

ING „Instytucją Roku” w Polsce

13 kwietnia 2022
przeczytaj minutę
słuchać

Jeśli chodzi o nagrody bankowe, to te oparte na opiniach klientów lub klientów są najbardziej prestiżowe.

Dotyczy to z pewnością polskiego rankingu „Instytucja Roku” przygotowanego przez mojebankowanie.pl, który docenia obsługę klientów polskiego sektora finansowego.

Nagrody, gromadzone w ciągu ostatnich sześciu lat, opierają się na interakcjach z tajemniczymi klientami. Są uważane za najważniejsze i najbardziej wiarygodne rankingi doświadczeń klientów dla banków.

W wyniku tych interakcji ING w Polsce stało się „Instytucja Roku” i zajęła pierwsze miejsce w czterech kategoriach: „Najlepszy bank w Polsce”„Najlepsza aplikacja mobilna”, „Najlepsza bankowość internetowa” i „Najlepsza usługa hipoteczna”.

Dumny

To wyróżnienie skłoniło Prezesa ING Polska Brunona Bartkiewicza do wyrażenia swojej dumy z wyróżnienia.

„Konsekwentnie skupiamy się na potrzebach klientów i klientów, oferujemy innowacyjne produkty i usługi oraz dążymy do najwyższej jakości obsługi.

„Taka nagroda to wielkie uznanie dla ciężkiej pracy i poświęcenia naszego zespołu” – powiedział.

Oprócz czołowej pozycji w pięciu obszarach, ING w Polsce poprawił swoją pozycję w kilku innych kategoriach, w tym w najlepszej obsłudze oddziałowej, najlepszej obsłudze kanału bezpośredniego i najlepszym procesie zdalnego otwierania kont.

W ubiegłym roku ING został uznany przez gazetę finansową za „Najlepszy Bank” w Polsce Dzennik Gazeta Prawna oraz PwC z I miejscem w polskim rankingu „Banking Stars 2021”. ING otrzymał tę nagrodę już szósty rok z rzędu.

podobne posty

READ  Polska utrzymuje stopy procentowe na stabilnym poziomie w związku z przygotowaniami Warszawy do przekazania władzy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *