Connect with us

Sport

Indyjskie wiadomości sportowe 27 listopada

Published

on

Indyjskie wiadomości sportowe 27 listopada

PUDŁA

Sachin & Sagar błyszczą drugiego dnia 7. Narodowych Mistrzostw Elitarnych Mężczyzn w Boksie

Srebrny medalista Igrzysk Wspólnoty Narodów 2022 Sagar (92+kg) i złoty medalista Mistrzostw Świata Juniorów 2021 Sachin (57kg) odnieśli dominujące zwycięstwa drugiego dnia 7. Elitarnych Krajowych Mistrzostw Mężczyzn w Boksie w Shillong w niedzielę.

Sachin grający w SSCB radził sobie dobrze od pierwszej rundy przeciwko Vishalowi Kumarowi z Pendżabu, który miał problemy. Sachin zakończył walkę jednogłośnym zwycięstwem 5:0. We wtorek w 1/8 finału zmierzy się z Roshanem Sainim z Radżastanu.

Z kolei Sagar, reprezentujący RSPB (Radę Promocji Sportu Kolejowego), pokonał Shubhama Singha z Uttarakhand, a sędzia wstrzymał werdykt zawodów w pierwszej rundzie. We wtorek w 1/8 finału Sagar zmierzy się z Satishem Kumarem z SSCB.

Aktualny młodzieżowy mistrz świata Vanshaj (63,5 kg) z SSCB również zaczął dominująco przeciwko Ashishowi z All India Police (AIP). Pokazał swoje umiejętności techniczne, gdy wysoko oceniany młodzik nie dał przeciwnikowi szans na powrót i przypieczętował mecz zwycięstwem 5:0. We wtorek Vanshaj zmierzy się z Ratandeepem Sharmą z Uttar Pradesh w 1/8 finału.

Trzykrotny mistrz kraju Varinder Singh (60 kg), reprezentujący RSPB (Rada Promocji Sportu Kolejowego), również awansował do 1/8 finału po jednogłośnym zwycięstwie 5:0 nad Vishalem Nupe z Maharasztry. We wtorek w 1/8 finału Varinder zmierzy się z Lokeshem Khichi z Radżastanu.

W mistrzostwach bierze udział łącznie ponad 350 bokserów w 13 kategoriach wagowych.

HOKEJ NA LODZIE

Turniej hokeja kobiet w Nehru: RSPB pokonuje KICSE

Rada ds. Promocji Sportu Kolejowego (RSPB) pokonała Khelo India Sports Centre of Excellence (KICSE) w Bilaspur w meczu ligowym 2. Turnieju Hokeja Kobiet Nehru SNBP na stadionie Shivaji w poniedziałek.

Devika Ssen i Bharti Saroha strzelili po dwa gole dla zwycięskiego gola. Obydwa gole dla drużyny Chhatera strzelił Geeta Yadav.

Wyniki (liga):

Hockey Odisha 1 (Rojita Kujur) przeciwko HFB Academy, Chhatera, 1 (Hritika Singh).

RSPB 9 (Devika Sen 2, Bharti Saroha 2, Lalrindiki, Shilpi Dabas, Chetna, Preeti Dubey, Manisha Chauhan) bt Khelo India Centre, Bilaspur, 2 (Geeta Yadav 2).

-Kamesh Srinivasan

WYCISNĄĆ

Walka w squasha w północnych Indiach: Kushall Vir Singh pokonuje Kushagrę Kanoi

W poniedziałek na kortach Delhi Gymkhana Club Kushall Vir Singh pokonał Kushagrę Kanoi 11:8, 11:8, 9:11, 12:10 w ćwierćfinałach chłopców do lat 19 w North Indian Squash Championship.

Wyniki (przed ćwierćfinałem):

U19 chłopcy: Meyyappan L – Sujai Pathak 11:5, 11:2, 11:5; Arush Chatterjee, gdzie Piyush; Ansh Tripathi bt Rajj Yadav 11:5, 11:4, 11:3; Avalokit Singh pokonał Ashu 11-3, 11-5, 11-3; Siddhant Rewari pokonał Adityę Prakash 11:1, 11:3, 11:6; Kushal Vir Singh pokonał Kushagrę Kanoi 11–8, 11–8, 9–11, 12–10; Abhay Vasudev pokonał Ashraya Yadava 11:1, 11:4, 11:2; Karan Yadav pokonał Robina Saxenę 11:4, 11:4, 11:4.

READ  Frances Tiafoe zdenerwowała Rafaela Nadala z drugiego miejsca o awans do ćwierćfinału US Open

U15 Dziewczęta: Kaashvi Marigal – Palak Kumar 11:3, 11:0, 11:0; Saanvi Kalanki vs Anoushka Johri 11:0, 11:2, 11:1; Garima Nagar i Adya Nayak; Devashree Arora pokonała Gurleen Kaur 11:2, 11:3, 11:1; Zeenat Sultana lub Aishni Pathak; Anya Sood pokonała Mairę Ghosh 11:8, 11:4, 11:9; Aahana Singh – Gaurisha Jain 11:2, 11:2, 11:1; Fabiha Nafees pokonała Gargi Aryę 11:2, 11:3, 11:3.

-Kamesh Srinivasan

TENIS

Turniej tenisowy juniorów ITF: Samarth Sahita pokonał Moise Kouame

W poniedziałek w pierwszej rundzie turnieju tenisowego juniorów ITF chłopców Samarth Sahita pokonał Moise Kouame z Francji 2:6, 6:4, 7:6(3).

W turnieju dziewcząt kwalifikantka Aakruti Sonkusare pokonała w pierwszej rundzie Polkę Julię Szczerek 6:2, 2:6, 6:3.

Wyniki (pierwsza runda):

Chłopcy: Kriish Tyagi vs Vraj Gohil 6:2, 7:6(3); Maximus Wong (SGP) pokonał Samprita Sharmę 6:3, 6:4; Vishal Prakash – Kartick Gusain (Can) 6:2, 6:4; Aarjun Pandit kontra Smit Patel 6:3, 6:4; Egor Szczerbakow vs. Debasis Sahoo 6:3, 6:7(5), 6:3; Hiromasa Koyama (Japonia) pokonał Tejasa Ahuję 6:0, 6:2; Bushan Haobam vs Rian Sharma 6:4, 6:4; Aleksandar Daskalovic (Srb) pokonał Shankera Heisnama 7:5, 6:3; Juan Kim (Kor) kontra Mayank Sharma 6:3, 6:4; Dhiraj Reddy kontra Gandharv Kothapalli 7:5, 6:2; Nikita Nikolenko (Kaz) – Parth Deorukhakar 6:3, 7:6(4); Cahir Warik vs Yash Bahalkar (Wielka Brytania) 6:0, 6:1; Rethin Pranav kontra Chandan Shivaraj 6:3, 6:1; Pavel Skvortcov vs. Rushikesh Sonawane 6:2, 6:4; Samarth Sahita vs Moise Kouame (Francja) 2:6, 6:4, 7:6(3).

Dziewczęta: Malika Amirgalieva (Kaz) przeciwko Riya Sachdeva 6:0, 6:2; Laxmisiri Dandu vs Durganshi Kumar 6:2, 4:6, 6:1; Aakruti Sonkusare zmierzy się z Julią Szczerek (Polska) 6:2, 2:6, 6:3; Aishwarya Jadhav pokonała Harshiniego Nagaraja 7:6(2), 6:3; Leila Achmetowa pokonała Harithashree Venkatesha 6:1, 6:2; Aanya Choubey (USA) pokonała Suhani Gaur 6:2, 6:3; Rishitha Basireddy vs Sia Mahajan 6:1, 6:2; Jannat Chiripal kontra Ananya Dhankhar 6:2, 7:5; Mahi Khore (Australia) – Manshi Singh 6:2, 6:3; Sohini Mohanty – Amodini Naik 6:1, 6:4; Ariana Gogulina (Kaz) vs. Aditi Gulati 6:3, 6:2; Diya Ramesh vs Diva Bhatia 6:3, 6:3.

-Kamesh Srinivasan

Turniej tenisa kobiet ITF: Gurmanat Kaur Sandhu pokonała Snehala Mane

Gurmanat Kaur Sandhu z Australii pokonał drugiego rozstawionego Snehala Mane 5:7, 7:6(2) [10-8] w poniedziałek w drugiej rundzie kwalifikacyjnej turnieju tenisowego kobiet ITF z wpisowym 15 000 dolarów, który odbędzie się na kortach Ahmedabad City Foundation.

W trzeciej i ostatniej rundzie kwalifikacyjnej: Gurmanat zmierzy się z Priyanką Rodricks, która wygrała thriller 10-8 w super dogrywce z Chandaną Potugari.

Nasiona: 1. Vaidehi Chaudhari, 2. Diletta Cherubini (Włochy), 3. Ekaterina Yashina, 4. Shrivalli Bhamidipaty, 5. Antonia Schmidt (D), 6. Anastasia Sukhotina, 7. Humera Baharmus, 8. Smriti Bhasin.

Wyniki:

Kwalifikacje gry pojedynczej (druga runda): Abhilasha Bista (Nep) vs Khushali Modi 7:6(4), 2:6, [10-5]; Gurmanat Kaur Sandhu (Australia) vs Snehal Mane 5:7, 7:6(2), [10-8]; Priyanka Rodricks pokonała Chandanę Potugari 6:1, 6:7(1) [10-8]; Yashaswini Panwar kontra Sanjana Sirimalla 4:6, 6:4, [10-8]; Ishwari Matere vs Nidhitra Rajmohan 6:3, 6:3; Yubrani Banerjee kontra Arthi Munyan 7:6(2), 6:3; Kundali Majgaine – Himaanshika Singh 6:1, 6:3; Prisha Vyas (USA) vs Mirudhula Palanivel 6:4, 4:6, [10-5]; Anjali Rathi vs Jigyasa Narsinghani 6:0, 6:3; Abhaya Vemuri vs Apurva Vemuri 5:7, 6:3, [10-7]; Sonal Patil – Nithesa Selvaraj (Australia) 6:2, 6:3; Pooja Ingale vs Vanshita Pathania 2:6, 6:4 [10-6]; Lakshmi Gowda kontra Vanshika Choudhary 6:4, 6:3; Madhurima Sawant vs Kashish Bhatia 4:6, 6:2, [10-4].

-Kamesh Srinivasan

STRZELAĆ

Sift dominuje na wysokości 50 m; Narwal ustanawia nowy rekord kraju w strzelaniu z pistoletu

Złota medalistka Igrzysk Azjatyckich Sift Kaur Samra przedłużyła w poniedziałek swój dobry rok, zdobywając czołowe miejsce w biegu na 50 m kobiet podczas 66. Krajowych Mistrzostw w Strzelectwie.

Najlepsza strzelczyni 3P w Indiach zdobyła 627,3, wyprzedzając Shriyankę Sadangi z Odishy, ​​która uzyskała 624,7. Manini Kaushik z Radżastanu zajął trzecie miejsce, a Samra wraz z Anjum Moudgil i Vanshiką Shahi również zdobyli drużynowe złoto dla Pendżabu.

We wrześniu Samra zdobyła złoto w indywidualnym konkursie na 3 pozycje z karabinu na 50 m na Igrzyskach Azjatyckich, ustanawiając rekord świata i liczby meczów wynoszący 469,6.

Bandhvi Singh z Madhya Pradesh i Nishchal z Haryana zdobyli odpowiednio tytuły cywilne i tytuły juniorów w tej dyscyplinie.

READ  Patrick C. DeLisio 1957-2021 | Wiadomości, sport, praca

Podczas równoległych zawodów paranarodowych Deepak Saini z Haryana zdobył tytuł mistrza strzelectwa na 50 m w pozycji leżącej (SH1) seniorów z notą 602,7. Naresh Kumar Sharma z Delhi był drugi z 598,2, a Swaroop Unhalkar z Maharasztry był trzeci z 592,3.

Tymczasem w Bhopalu, gdzie odbywają się zawody pistoletowe, Shiva Narwal ustanowił nowy rekord kraju, uzyskując wynik 590 w biegu na 25 m juniorów.

Simranpreet Kaur Brar zwyciężyła w biegu pistoletowym kobiet na 50 m dla Pendżabu.

-PTI

ŁUCZNICTWO

Krajowe Mistrzostwa w łucznictwie: Tushar Shelke pokonał lidera Tarundeepa Rai we wstępnych ćwierćfinałach

Tushar Shelke, który w przedćwierćfinale pokonał czołowego rozstawionego Tarundeepa Rai 6:4, stoczył pojedynek o tytuł w grze pojedynczej mężczyzn z Mrinalem Chauhanem, który pokonał zdobywcę miejsca olimpijskiego B. Dhiraja na Krajowych Mistrzostwach w łucznictwie w Ajodhji zirytowany Poniedziałek.

Doświadczony Rajat Chauhan w drodze do finału zawodów mieszanych mężczyzn wyprzedził mistrza świata Ojasa Deotale. Zmierzy się z Prathameshem Jawkarem, który pozostawił w tyle doświadczonego Abhisheka Vermę.

Wyniki:

Recurve: Mężczyźni: Ćwierćfinały: Tushar Shelke (AIP) vs Sunny Kumar (Miz) 6:0, Atul Verma (Goa) vs Sukhchain Singh (SSCB) 6:4, Mrinal Chauhan (Jha) vs Indrachand Swami (SSCB) 6:0 , B Dhiraj (SSCB) – Neeraj Chauhan (AIP) 6:4; Półfinał: Shelke przeciwko Vermie 6:4, Mrinal przeciwko Dhirajowi 6:5 (wynik w fazie play-off 10-9).

Kobiety: Ćwierćfinały: Sangeeta (Har) vs Kratika Bichupriya (MP) 6:2, Nikki Sharma (Raj) vs Gurmehar Kaur Grewal (Chd) 7:3, Ridhi Phor (Har) vs Varsha Sona (Raj) 7:3, Amisha Chaurasiya (UP) vs Thohrii Sanai (mężczyzna) 6:0; Półfinał: Sangeeta vs. Nikki 7:1, Ridhi vs. Amisha 6:0.

Skład: Mężczyźni: Ćwierćfinały: Abhishek Verma (Del) vs. Prathamesh Fuge (Mah) 148-146, Prathamesh Jawkar (Mah) vs. Ritik Chahal (Del) 148-145, Priyansh (Del) vs. Ankit Yadav (Raj) 146 -145, Rajat Chauhan (AIP) bt Ojas Deotale (Mah) 149-145; Półfinał: Jawkar vs Verma 149-148, Rajat vs Priyansh 149-147.

Kobiety: Ćwierćfinały: Aditi Swami (Mah) vs Priya Gurjar (Raj) 145–144, Avneet Kaur (pun) vs Parneet Kaur (Pun) 146–144, Sakshi Chaudhary (UP) vs Pragati (Del) 146–139, Muskan Kirar (MP) bt Anita Kumari (Jha) 147-140; Półfinały: Aditi vs. Avneet 148-146, Sakshi vs. Muskan 146-146 (wynik w fazie play-off 10-9).

-YB Sarangi

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *