Connect with us

Nauka

Oficjalne otwarcie biur Mogilska 35

Published

on

Oficjalne otwarcie biur Mogilska 35

Warimpex otworzył w Krakowie swój trzeci biurowiec Mogilska 35 Offices. Nieruchomość zgodna z taksonomią ma powierzchnię 11 900 m2 i położona jest blisko centrum miasta. Budynek jest już wynajęty niemal w połowie.

Jesteśmy pewni, że możliwości tego budynku już wkrótce zostaną w pełni wykorzystane. Kraków jest drugim co do wielkości miastem w Polsce. Firmy szczególnie doceniają tutejszą lokalizację i warunki terenowe. Jest to obecnie największy regionalny rynek biurowy w Polsce i tym samym ważna lokalizacja rozwoju dla Warimpexu.
Franz Jurkowitsch, dyrektor generalny Warimpex Finance and Investments

Mogilska 35 to budynek biurowy klasy A o powierzchni użytkowej 11 900 m². Budynek znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta. Projekt uzyskał certyfikat BREEAM na poziomie Excellent. Jest klasyfikowany jako zgodny zgodnie z rozporządzeniem UE w sprawie taksonomii.

W Cowork by Memos, spółce Warimpex, dostępna jest również elastyczna powierzchnia biurowa zlokalizowana przy Mogilskiej 35, zajmująca około 750 m2. To już czwarta przestrzeń coworkingowa Memos w Polsce: Pozostałe lokalizacje znajdują się w Łodzi, w budynkach Ogrodowa 8 Office i Red Tower, a także w Krakowie, w Biurze Mogilska 43.

READ  Pacjenci z Covid mogą być leczeni w „wirtualnych oddziałach”, ponieważ firma Omicron grozi złamaniem NHS | Nauka | Aktualności
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *