Connect with us

Sport

Lionel Messi wybrał nowy klub! „Zdecydowałem się odejść. To koniec” – informuje „La Nacion”.

Published

on

La Nacion powinien porozmawiać z ludźmi w pobliżu Messi oraz jego rodzina, która w ostatnich dniach miała kontakt z piłkarzem. Te cytowały słowa piłkarza o jego najbliższej przyszłości. Zawodnik powinien być zdecydowany odejść Barcelona. – Razem z Antonellą postanowiłem opuścić klub. Moja dusza cierpi, ale to koniec. Cykl się skończył, powinien powiedzieć Messi.

Obejrzyj wideo
Barcelona przyjmie nowego trenera tylko na chwilę? „Okropna sytuacja” [SEKCJA PIŁKARSKA #59]

Messi powinien powiedzieć bliskim ludziom o swoim nowym klubie. „Porozmawiam z Pepem”

– Odezwę się do ciebie niedługo Pepem Guardiolążeby mógł przygotować się na mój przyjazd do Manchesteru City. Piłka nożna jest tam spektakularna, a drużyna dostosowuje się do tego, czego chcę, zacytowała jedna osoba wokół niego. Według niej Manchester City to świetny cel podróży dla Argentyny, także ze względu na obecność w drużynie jego kolegi z drużyny – Sergio Aguero.

Telewizja ESPN opisała szczegóły możliwego transferu Messi-Manchester City. Club z Premier League oferuje Argentynie trzyletnią umowę z możliwością dołączenia do MLS, New York City FC. Gdyby nie mógł go sprowadzić z powrotem za darmo, mógłby zapłacić Barcelonie 100-150 milionów euro. Kontrakt Messiego obowiązuje do końca czerwca 2021 r., A klauzula wykupu gracza wynosi 700 milionów euro.

Przeczytaj także:

READ  Skurcze menstruacyjne burzą marzenie Zhenga o French Open i przegrywają ze Świątkiem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.