Connect with us

Świat

Incydent z paddleboardingiem w Walii: kobieta aresztowana po czwartej śmierci

Published

on

41-letnia Andrea Powell z okolic Bridgend, hospitalizowana po incydencie nad rzeką Cleddau w Haverfordwest 30 października, została uznana przez policję za czwartą ofiarę śmiertelną.

Policja Dyfed-Powys wcześniej ogłosiła, że ​​dwie inne kobiety i mężczyzna zginęły na miejscu zdarzenia w zeszłym tygodniu po tym, jak grupa dziewięciu dorosłych z regionu Południowej Walii udała się do Pembrokeshire na wycieczkę na pokład wiosła i została poinformowana o kłopotach w wodzie. Kolejnych pięć osób zostało uratowanych bez szwanku.

„Nasze myśli kierują się do jej rodziny i wszystkich zaangażowanych w ten tragiczny incydent. Wspieramy jej rodzinę i prosimy o poszanowanie ich prywatności w tym bardzo trudnym czasie” – czytamy w oświadczeniu w sprawie Powella.

Policja poinformowała, że ​​kobieta aresztowana w piątek w trakcie śledztwa została „zwolniona w ramach śledztwa”.

Rodziny ofiar, które zginęły w zeszłym tygodniu w incydencie, złożyły im hołd.

24-letnia Morgan Rogers została opisana przez swoją rodzinę jako „najlepsza, jaką mogła być”, za którą „niestety tęskniłaby jej matka, ojciec, Rhys, Harry, Holly i Katy”.

40-letnia rodzina Nicola Wheatley powiedziała:

„Jesteśmy zdruzgotani naszą stratą. Nicola była kochającą matką, córką, synową i żoną. Nicola była uroczą, troskliwą, troskliwą i zabawną osobą. Była świetna pod każdym względem.

Pozostawiła w naszym życiu pustkę, która nigdy nie zostanie zamknięta.”

42-letnia rodzina Paula O’Dwyera nazwała go „oddanym mężem, ojcem, synem i bratem” i powiedziała, że ​​„poświęcił swoje życie na wspieranie społeczeństwa w swoich licznych przygodach zbierania pieniędzy na różne cele”.

Rodzina O’Dwyera powiedziała również: „Paul był wodnym dzieckiem. Jego pasja do wody zaczęła się w młodym wieku od ratowników z Aberavon.

„Jego umiejętności sportowe obejmowały wiele różnych dyscyplin sportowych. Był mistrzem surfingu w armii, członkiem drużyny rugby w armii brytyjskiej, Aberavon Green gra w rugby, instruktorów narciarstwa i wielokrotnie uczestniczył w trzech najlepszych imprezach w Wielkiej Brytanii i Walii.

READ  Warianty koronawirusa: wiemy o tym

„Jako rodzina jesteśmy naprawdę wdzięczni za miłe wiadomości, które zostały nam przesłane w naszych czasach wielkiego smutku”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.