Connect with us

Zabawa

Igo z zespołem Clock Machine Band promuje film „Polot”. Maciej Musiałowski realizuje swoje marzenia [TELEDYSK]

Published

on

Igo z zespołem Clock Machine Band promuje film „Polot”.  Maciej Musiałowski realizuje swoje marzenia [TELEDYSK]

Obok „Polota” „Sense of Space” promuje trzeci album Clock Machine, zatytułowany „Forecasts”, wydany na dwukolorowym winylu. Ten rekord Muzyk Zadają pytania i dogłębnie analizują różne oblicza relacji międzyludzkich. Album zawiera 13 piosenek o próbach znalezienia wspólnego języka z drugą osobą. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach. – Bardzo się cieszymy, że możemy być częścią tego projektu. Zwłaszcza, że ​​temat „Polota” jest nam bardzo bliski. FilmPodobnie jak nasz album, jest to spojrzenie na to, co narodziło się między ludźmi. Za emocje, które towarzyszą nam w najważniejszych momentach życia, zespół mówi o współpracy.

Zobacz też: Mężczyźni grają za kulisami w 2020 roku. Tuż przed wielkim koncertem poznaliśmy sekret od Igo >>

„Inspiracja”. Maciej Musiałowski wejdzie w dorosłość. Nie bez trudności

„Polot” to poruszająca opowieść o wchodzeniu w dorosłość, realizacji marzeń i testowaniu przyjaźni. Karol, utalentowany i przedsiębiorczy 25-latek, dorabia w rodzinnym biznesie i prowadzi własny, bardzo dobrze rokujący biznes. Kiedy jego ojciec, instruktor latania, ginie w wypadku, Karol jest odpowiedzialny za utrzymanie domu i jego matkę. Razem z dwoma najlepszymi przyjaciółmi stawia wszystko na jednej karcie – zamierza zbudować innowacyjny sterowiec. Mając dużo pieniędzy na horyzoncie, młody wizjoner szybko zorientuje się, ile poświęcenia kosztuje własny biznes. Karol musi starannie dobierać zarówno przyjaciół, jak i partnerów biznesowych. Czy odniesie sukces na własnych warunkach?

Najzdolniejsi aktorzy młodego pokolenia i cenione gwiazdy polskiego kina spotkali się na planie filmu „Polot”. Głównego bohatera – Karola – grał Maciej Musiałowski. Tomaszłosok i Eryk Kulm zagrali dwóch swoich najlepszych przyjaciół. Polę Błasik zobaczymy w roli ukochanego Karola i jego mamy – Izy Kuny. Andrzej Konopka zagrał zwinnego przedsiębiorcę.

Reżyserem i współautorem filmu jest Michał Wnuk, absolwent reżyserii WRiTV Uniwersytetu Śląskiego. Członek SFP, w latach 2012-2015 przewodniczący grupy młodzieżowej Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Twórca polsko-niemieckiego filmu dokumentalnego „Agfa 1939. Podróż w czasie” i krótkometrażowego „Co mówią lekarze”; produkcja, która była pokazywana na wielu festiwalach, m.in. w Cannes, Teheranie, Moskwie, Paryżu i Brześciu.

READ  Dzień dobry Wielka Brytania pogrążona w chaosie – relacjonuje Susanna Reid z Polski

„Inspiracja”. Nowa data wydania

Pierwotnie premiera „Połota” miała odbyć się w maju, ale wybuch pandemii i związane z nią ograniczenia uniemożliwiły realizację tych planów. Nowa data premiery filmu to 27 listopada. Produkcja Michała Wnuka bierze obecnie udział w konkursie na debiut fabularny. Festiwal Młodzieży i Filmu to najstarszy festiwal w Polsce, na którym można zobaczyć tylko debiuty. Krzysztof Zanussi, Agnieszka Holland, Xawery Żuławski, Tomasz Wasilewski, Asukasz Palkowski, Sławomir Fabicki, Katarzyna Rosłaniec, Maria Sadowska, Kuba Czekaj, Jan P. Matuszyński, Marcin Wronaj i Darz.

Za produkcję filmu „Polot” odpowiada studio filmów dokumentalnych i fabularnych. Dystrybutorem jest NEXT FILM.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *