Connect with us

Zabawa

Holiday Inn Resort Szklarska Poręba otworzy się w Polsce w 2022 roku

Published

on

Nowo wybudowany Holiday Inn Resort będzie miał 87 pokoi. Powstaje w ramach kompleksu Horizon Hotel & Resort na powierzchni 1,5 ha, w którym znajdą się dodatkowe apartamenty oraz strefa rekreacyjna.

Rendering Holiday Inn Resort Szklarska Poręba

Wakacyjny Zajazd;

IHG Hotels & Resorts ogłosiło podpisanie umowy z Holiday Inn Resort Szklarska Poręba w Polsce we współpracy z AKME Wiśniewski Szklarska Poręba.

Holiday Inn Resort Szklarska Poręba ma zostać otwarty w 2022 roku i znajduje się w pobliżu Doliny Szczęścia i stanowi doskonałą bazę wypadową dla gości, którzy chcą poznać lokalne Karkonosze. Hotel będzie idealnym miejscem dla gości z Polski i zagranicy, dla których bliskość Portu Lotniczego Wrocław, doskonałe połączenia kolejowe i drogowe są dużym atutem.

Nowo wybudowany Holiday Inn Resort będzie miał 87 pokoi. Powstaje w ramach kompleksu Horizon Hotel & Resort na powierzchni 1,5 ha, w którym znajdą się dodatkowe apartamenty oraz strefa rekreacyjna. Ośrodek został zaprojektowany tak, aby goście mogli uciec od tego wszystkiego, korzystając ze spa, krytego i odkrytego basenu, spa oraz rozkoszując się spokojnymi widokami na góry z tarasów obiektu. Ośrodek jest idealnie położony, aby cieszyć się przyrodą, w pobliżu można uprawiać turystykę pieszą, rowerową i narciarską.

Zakwaterowanie w Holiday Inn Resort jest idealne dla urlopowiczów i oferuje parom, przyjaciołom, podróżującym samotnie i rodzinom możliwość wspólnego przeżycia wspaniałych wakacji. Holiday Inn Resort Szklarska Poręba oferuje w szczególności rodzinom szeroki wachlarz zajęć i udogodnień, w tym klub dla dzieci oraz szereg programów rozrywkowych dla całej rodziny.

(Ms.) Willemijn Geels, wiceprezes ds. rozwoju w IHG Hotels & Resorts, skomentował: „Z dumą wprowadzamy pierwszy Holiday Inn Resort do Polski. Jest to naprawdę niezwykła nieruchomość i wspaniały dodatek do rodziny marek Holiday Inn, dzięki czemu jest pierwszym wyborem dla rodzin i gości, którzy chcą odkrywać szeroką gamę zajęć z bezkonkurencyjnym dostępem do niektórych z najbardziej pożądanych miejsc na świecie – w tym przypadku , Dolina Szczęścia i jej niesamowite góry w Polsce.

READ  Recenzja filmu: EO Jerzego Skolimowskiego

„Razem z naszym partnerem AKME Wiśniewski Szklarska Poręba cieszymy się, że możemy wprowadzić naszą markę Holiday Inn do jednego z coraz bardziej popularnych miejsc wakacyjnych w Polsce. Zawsze staramy się łączyć właściwe marki z właściwymi lokalizacjami, a Holiday Inn Resort Szklarska Poręba jest kolejnym doskonałym przykładem wyraźnych możliwości dla IHG Hotels & Resorts do rozszerzenia swojej obecności w Europie.”

Wiktor Grzechociński, Partner w AKME Wiśniewski Szklarska Poręba dodał: „Cieszymy się, że możemy współpracować z IHG Hotels & Resorts, jedną z wiodących firm hotelarskich na świecie. Ich wieloletnie doświadczenie w branży oraz silna firma będą wspierać sukces naszego nowego hotelu w Szklarskiej Porębie. To nigdy nie było ważniejsze i nie możemy się doczekać, aby budować na naszym silnym partnerstwie i odnosić sukcesy ”.

Wymienione loga, nazwy produktów i nazwy firm są własnością ich odpowiednich właścicieli.

© 2021 Zasób wiadomości hotelowych

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *