Connect with us

technologia

Hotel Engine poszukuje dodatkowych 1739 miejsc pracy w Denver

Published

on

Szybko rozwijająca się firma zarządzająca podróżami w Denver, której celem jest stworzenie 1739 miejsc pracy, otrzymała do 8,85 miliona dolarów ulgi podatkowe na wzrost zatrudnienia, największą z pięciu nagród zatwierdzonych przez Komisję Rozwoju Gospodarczego Kolorado w czwartek rano.

„Project Pilot”, kryptonim wnioskodawcy, ma prawie połowę z 400 pracowników w Kolorado. Umowa najmu firmy wygasa i firma rozważa przeniesienie siedziby do Dallas, Phoenix lub Tampa, a także pozostanie w okolicy Denver, powiedziała Michelle Hadwidger, zastępca dyrektora Biura Rozwoju Gospodarczego i Handlu Międzynarodowego w Kolorado.

Proponowane stanowiska dotyczyłyby sprzedaży, wsparcia marketingowego, badań i rozwoju oraz administracji i płaciłyby średnią roczną pensję w wysokości 76 145 USD, czyli nieco powyżej średniej rocznej pensji w hrabstwie Denver. Spośród dodanych nowych miejsc pracy 27 miałoby znajdować się w wiejskim Kolorado, co kwalifikowało firmę do dodatkowej nagrody pieniężnej w wysokości 135 000 dolarów ze strategicznego funduszu stanowego.

Chociaż nazwa firmy została zamaskowana, jak to jest w zwyczaju w przypadku próśb o zachęty, imiona dyrektorów obecnych na spotkaniu Zoom, Elia i Colter, pasują do Elii Wallen i Coltera Starksa, dyrektora generalnego hotelu i wiceprezesa ds. finansowych, silnika, książki pokoje hotelowe po obniżonych cenach dla klientów korporacyjnych. Firma Cherry Creek nie odpowiedziała na e-mailowe prośby o potwierdzenie.

Firma zajmująca się technologiami medycznymi o kryptonimie Project Polish otrzymała zgodę prowizji na 2,1 miliona dolarów ulgi podatkowej na wzrost zatrudnienia w zamian za utworzenie 298 nowych miejsc pracy netto przy średniej rocznej pensji wynoszącej 68 104 USD, czyli 126% USD Średnia roczna pensja równa się płacom w hrabstwie Larimer, w którym znajduje się firma.

Start-up będzie produkował urządzenia diagnostyczne do punktów opieki oraz stworzy system szybkiego reagowania do produkcji diagnostycznych pasków testowych i specjalistycznych chipów. Ma jednego pracownika i 50 wykonawców, z których żaden nie ma siedziby w Kolorado. Utah również jest w biegu.

READ  8 Organizacji non-profit z obszaru Chicago wygrywa 315 000 dolarów dotacji na innowacje w ramach projektów - NBC Chicago

Prezydent Eric Doherty powiedział podczas spotkania, że ​​jego firma ma wstępną umowę z Departamentem Obrony na pracę nad niektórymi priorytetami oraz rekomendację Departamentu Chorób Zakaźnych na Uniwersytecie Stanowym Kolorado.

A Eric Doherty został prezesem startupu o nazwie Blink Science w styczniu, a w komunikacie prasowym stwierdzono, że firma z siedzibą w Atlancie pracuje nad pierwszymi na świecie punktowymi systemami testowymi na COVID-19.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *