Holandia – Bośnia i Hercegowina w piątej rundzie Ligi Narodów. Gra trwa

W meczu piątej rundy Ligi Narodów Holendrzy walczą z Bośnią i Hercegowiną. Jeśli goście zdobędą choćby jeden punkt, Polacy będą mogli zagwarantować sobie tego wieczoru pierwsze miejsce w grupie. Śledź przebieg meczu z Interią.

Raport nie aktualizuje się automatycznie – naciśnij klawisz F5

W pierwszym meczu w Bośni obie drużyny podzieliły się punktami po bezbramkowym remisie

Obie drużyny w ostatnich dniach rozgrywały mecze towarzyskie. Bośnia przegrała 0-2 z Iranem, a Holendrzy zremisowali 1: 1 z Hiszpanem.

Gospodarze zaatakowali od samego początku i już w trzeciej minucie mieli szczęście. Owen Wijndal, który uderzył piłkę lewym skrzydłem, ale zaraz minął słupek.

Po chwili jednak Holendrzy mogli cieszyć się przewagą. Zakończył wielką akcję strzałem w prawie pustą bramkę Georginio Wijnalduma. Asystenta przejął Denzel Dumfries.

Sześć minut później piłkarz Liverpoolu strzelił drugiego gola. Memphis Depay w środku pola karnego, Steven Berghuis skierował piłkę w pole karne, a Wijnaldum znów poczuł się świetnie, formalności.

Holandia – Bośnia i Hercegowina 2-0 – pierwsza połowa już trwa

1-0 Wijnaldum (6. miejsce), 2-0 Wijnaldum (13. miejsce)

Edin Visca

6 ’, 13′ Georginio Wijnaldum