Connect with us

technologia

iPhone 12 Mini Teardown firmy iFixit pokazuje, jak mocno Apple pasuje do tak małego urządzenia

Published

on

Klienci otrzymali zamówienia na nowego iPhone’a 12 mini, a zespół iFixit przeprowadził dwuczęściowy demontaż – zarówno modelu unijnego, jak i amerykańskiego – aby zobaczyć, jak zrobił to Apple, sprzęt 5G i zintegrować zwykłe komponenty iPhone’a w tak małym urządzeniu.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz patrząc na wewnętrzne obrazy, jest mniejsza bateria w Mini, która według iFixit, z 8,57 Wh, może zaskakująco nadążyć za podobnymi modelami iPhone’a.

„To więcej energii niż 6,96 Wh iPhone’a SE 2020, ale, co zrozumiałe, mniej niż 10,78 Wh standardowego modelu 12”, zauważa iFixit. Jest to jednak mniej niż bateria iPhone’a 12 o pojemności 10,78 Wh.

IPhone 12 mini znajduje się po lewej stronie, a iPhone 12 po prawej
załączam to

Taptic Engine, głośniki i pierścień MagSafe są dołączone do Mini w mniejszych wersjach ze względu na przestrzeń. Jednak Apple udało się zmieścić ten sam rozmiar aparatu, co inne modele iPhone’a w Mini, co, jak twierdzi iFixit, mogło odbywać się kosztem żywotności baterii – coś Krawędźjest Dieter Bohn napotkane w naszym teście iPhone’a Mini.

Mini kamera ma te same kamery szerokokątne ƒ / 1,6 i ultraszerokokątne ƒ / 2,4 co iPhone 12, jak pokazuje wyburzenie.

iPhone 12 mini
załączam to

Ogólnie rzecz biorąc, iFixit odkrył, że iPhone 12 mini jest dość podobny do swoich większych odpowiedników: „iPhone 12 mini to mały telefon z dużymi ambicjami. Jesteśmy zaskoczeni tym, jak dobrze wyglądają elementy wewnętrzne w porównaniu z innymi iPhone’ami w tym roku, biorąc pod uwagę różnice w rozmiarze między nimi. „

Sprawdzić Pełny opis mini iPhone’a 12 iFixit tutaj. I zobacz co Krawędź Recenzenci myślą o nowych modelach iPhone’a:

READ  Recenzja iOS 16: Odblokowanie dostosowywania
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *