Connect with us

Nauka

Hampton by Hilton podpisuje w Polsce dwa hotele

Published

on

Jeden z nowych hoteli Hampton by Hilton zadebiutuje jeszcze w tym roku w Białymstoku, a drugi w Tarnowie Podgórnym w 2023 roku.

Ogłoszono, że dwa nowe obiekty dołączą do 13 istniejących obiektów sieci Hampton by Hilton, które już przyjmują gości w Polsce.

Wzmocnienie europejskiego śladu Hampton by Hilton

Hilton Worldwide podpisał dwie umowy franczyzowe w Polsce, torując drogę do powstania dwóch kolejnych hoteli: Hampton by Hilton Białystok i Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne.

122-klawiszowy hotel Hampton by Hilton Białystok zostanie wybudowany przez Rogowski Development i będzie zarządzany przez VHM Hotel Management, a otwarcie planowane jest na koniec tego roku. Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne, w którym znajdzie się 135 pokoi, należy do Konkret Grupa i będzie zarządzany przez City Park Hotel Management – zadebiutuje pod koniec 2023 roku.

„Otwarcie tych dwóch hoteli w Polsce pozwoli nam sprostać stłumionemu popytowi w dwóch głównych dzielnicach biznesowych, jednocześnie wspierając szybki rozwój hotelu Hilton w Polsce, który ma obecnie 23 nieruchomości komercyjne i kolejne 16 planowanych” – powiedział Patrick Fitzgibbon, Hilton’s starszy wiceprezes ds. rozwoju Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki. „Ten podwójny podpis ilustruje nasz ciągły rozwój w Europie Środkowej i Wschodniej i pomoże nam uchwycić stłumiony popyt w miarę wznawiania podróży”.

Ośrodek turystyczno-transportowy

Hampton by Hilton Białystok wprowadzi podróżnych do największego miasta w północno-wschodniej Polsce, które jest często wykorzystywane jako baza wypadowa do odkrywania cudów przyrody Podlasia. Białystok jest domem dla wielu gałęzi przemysłu, a jego położenie geograficzne sprawia, że ​​jest popularnym węzłem komunikacyjnym między Polską a Wschodem.

Nowo wybudowany sześciopiętrowy hotel pomieści udogodnienia dla gości, w tym Hampton Hub, siłownię i sale konferencyjne, a także parking. Dzięki swojej lokalizacji goście będą w zasięgu spaceru od takich miejsc jak Opera i Orkiestra Podlaska, kampus Uniwersytetu Białostockiego czy Białostocki Teatr Lalek.

READ  W Południowej Kalifornii zabrakło łóżek na OIOM dla pacjentów z koronawirusem

„Jako największa grupa deweloperów mieszkaniowych w województwie białostockim i podlaskim dostrzegliśmy ogromną szansę w Białymstoku, z zapotrzebowaniem na międzynarodowe markowe hotele” – powiedział Radosław Rogowski, wiceprezes Rogowski Development. „Cieszymy się, że możemy rozpocząć nasz pierwszy projekt hotelowy z firmą Hilton, przynosząc ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym w Polsce. Mamy nadzieję na przyjęcie gości w hotelu jeszcze w tym roku. “

Środowisko biznesowe w środkowo-zachodniej Polsce

Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne z kolei zapewni wygodne miejsce na pobyt w malowniczej miejscowości Tarnowo Podgórne w środkowo-zachodniej Polsce. Wioska ta jest domem dla aktywnej społeczności biznesowej, w pobliżu której znajdują się firmy takie jak Coca Cola i Lidl, a graniczy z miastem Poznań.

W nowo wybudowanym hotelu, zlokalizowanym przy ul. Poznańskiej 40, powstanie szereg udogodnień, w tym marka Hampton Hub, elastyczna przestrzeń konferencyjna i centrum fitness.

„Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne będzie naszą pierwszą współpracą z Hiltonem” – powiedział Wiesław Jan Prusiecki, założyciel i właściciel Grupy Konkret. „Mamy już ugruntowaną pozycję w branży hotelarskiej dzięki naszym czterem istniejącym hotelom i mamy plany na kilka innych projektów w przyszłości. Nie możemy się doczekać przyjęcia gości w hotelu pod koniec 2023 roku. ”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *