Connect with us

Sport

Mistrzostwa Świata w strzelectwie 2021: Indie są zadowolone ze srebra w zawodach drużynowych strzeleckich na 50 metrów kobiet na dystansie 50 metrów

Published

on

ISSF Shooting World Cup 2021: Indie zdobyły w czwartek srebrny medal w zawodach drużynowych kobiet na 50 m na 50 m w czwartek po przegranej z Polską.

Zdjęcie indyjskiego strzelca wyborowego Anjuma Moudgila z Twittera SAI Media.

NAJWAŻNIEJSZE

  • Indie zdobywają srebro w zawodach drużynowych kobiet na 50 m karabinem 3
  • Indie zdecydowały się na srebro w konkursie drużynowym po przegraniu z Polską 43:47
  • Trwające mistrzostwa świata w strzelectwie ISSF 2021 odbędą się w New Delhi

Indie zdecydowały się na srebrny medal w drużynowej imprezie kobiet na 50 m Rifle 3 po przegranej z Polską w czwartek 25 marca. Indyjska drużyna kobiet na zawody drużynowe, w skład której wchodzą strzelcy Anjum Moudgil, Shreya Saksena i Gaayathri Nithyanandam.

Indyjskie trio strzeleckie przegrało ostatnią okazję z polską drużyną Stankiewicza Anety, Kochańskiej Natalii i Szutko Aleksandry z marginesem 43:47.

Po srebrnym medalu trio genialnych strzelców sportowych w zawodach strzeleckich Indie zwiększyły liczbę medali do 20 w trwających Mistrzostwach Świata w strzelectwie ISSF w New Delhi w 2021 roku.

Indie zajmują pierwsze miejsce na złotej liście z 9 medalami, w kategorii srebrnej z 6 medalami, a w kategorii brązowej z 5 medalami. Stany Zjednoczone zajmują drugie miejsce na liście medalowej, po Indiach 20 z 6.

W środę, Aishwary Pratap Singh Tomar dodał kolejny złoty medal do rekordu Indii na trwających Mistrzostwach Świata ISSF w New Delhi po zwycięstwie w zawodach na pozycji 50M Rifle 3 mężczyzn o mniej niż punkt.

Aishwary Pratap Singh Tomar zdobył w sumie 462,5 punktów, pokonując wicemistrza Istvana Peni z Węgier i zajął pierwsze miejsce na podium w konkursie Dr. Dotrzyj do strzelnicy Karni Singh. Steffen Olsen z Danii zdobył brązowy medal z 450,9 pkt.

Pozostali Indianie w finale, weteran Sanjeev Rajput i Niraj Kumar, zajęli odpowiednio 6. i 8. miejsce. Tomar, który ma szanse na igrzyska olimpijskie w Tokio, zdobył 155 punktów na klęczkach i 310,5 punktu w pozycji leżącej przed rundą eliminacyjną.

READ  Polska dodaje dwie prowincje do zaostrzonego reżimu blokadowego - The First News

OBEJRZYJ RÓWNIEŻ

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *