Connect with us

Zabawa

Polski reżyser Kamil Misztal opowiada o swojej różnorodnej współpracy z Netflixem

Published

on

“class =” lazy img-responsive “data-src =” https://www.iwmbuzz.com/wp-content/uploads/2021/03/polands-director-kamil-misztal-talks-about-his-multiple- Współpraca z netflix-920×518.jpg “alt =” Polski reżyser Kamil Misztal opowiada o swojej różnorodnej współpracy z Netflix “/>

Bez względu na to, z jakiej części świata pochodzisz, Twoja praca zawsze zostanie zauważona. W dzisiejszych czasach, w których internet pomógł połączyć się ze wszystkimi, w każdym obszarze jest więcej różnorodności. Od technologii po kino, ludzie z wielu części świata spotykają się, aby pracować pod jednym dachem. Reżyser Kamil Misztal z Polski jest tego dobrym przykładem.

W Polsce Kamil Misztal był już popularnym nazwiskiem w branży filmowej. Ludzie kochają jego sztukę, kino i sposób, w jaki opowiada. Jego podejście do reżyserii i popularność pomogły mu zdobyć dwa projekty dla Netflix – The Mire and the Woods. Obie serie ukazały się w 2020 roku i zwracały większą uwagę na Kamila i jego umiejętności.

Kamil Misztal pracował jako reżyser w The Mire oraz jako asystent reżysera w The Woods. Współpraca reżysera z Netflix jest dobrym dowodem na to, jak otwarta jest platforma cyfrowa dla narratorów z całego świata. O swojej współpracy z Netflix reżyser mówi: „Po raz pierwszy miałem okazję zademonstrować swoje umiejętności reżyserskie na platformie Netflix w serialu The Mire. Praca z Netflix dodała mi pewności siebie i wiele się nauczyłem. “

To praca Kamila Misztala pomogła mu opowiadać historie na skalę światową. Reżyser zawsze lubił opowiadać historie lub reżyserować, odkąd był na studiach. Stąd reżyserował sztuki cenione przez kolegów z klasy i nauczycieli. W 2016 roku Kamil oficjalnie wszedł do branży filmowej, aby realizować swoje marzenia i pracować nad swoją pasją.

W 2016 roku Kamil pracował jako asystent reżysera przy filmie Za Niebieskimi Drzwiami, czyli Za Niebieskimi Drzwiami, Rudý kapitán aka Czerwony Kapitan w 2016 roku oraz przy filmie Volta 2017. Jego debiutem reżyserskim jest film Amok 2017. Gwiazdę otrzymał Kamil Misztal za swój wkład do świata filmu Nagroda dla najlepszego asystenta reżysera Ezliqa. Był także jednym z twórców filmowych przedstawionych na liście 50 najlepszych dyrektorów kreatywnych magazynu Inspire.

READ  Galveston 4 lipca fajerwerki wracają, ale ze zmianami
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *