Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Hampton by Hilton podpisuje w Polsce dwa hotele

Published

on

Jeden z nowo wybudowanych hoteli Hampton by Hilton zadebiutuje w Białymstoku jeszcze w tym roku, a drugi w Tarnowie Podgórnym w 2023 roku.

Dodano dwie nowe nieruchomości, aby dołączyć do 13 istniejących Hampton by Hilton Ogłoszono obiekty, które już przyjmują gości w całej Polsce.

Wzmocnienie pozycji marki Hampton by Hilton w Europie

Hilton Worldwide podpisał dwie umowy franczyzowe w Polsce torujące drogę do powstania kolejnych dwóch hoteli: Hampton by Hilton Białystok i Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne.

122-klawiszowy hotel Hampton by Hilton Białystok zostanie wybudowany przez Rogowski Development i zarządzany przez VHM Hotel Management. Otwarcie planowane jest na koniec tego roku. Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne, w którym znajdzie się 135 pokoi gościnnych, należy do Grupy Konkret i jest zarządzany przez City Park Hotel Management. Debiut planowany jest na koniec 2023 roku.

„Otwarcie tych dwóch hoteli w Polsce pozwoli nam sprostać niezaspokojonemu popytowi w dwóch kluczowych dzielnicach biznesowych, jednocześnie napędzając szybki rozwój sieci Hilton w Polsce, która ma obecnie 23 biur nieruchomości, a kolejnych 16 jest planowanych” – powiedział Patrick Fitzgibbon, Senior Wiceprezes ds. Rozwoju na Europę, Bliski Wschód i Afrykę w firmie Hilton. „To podwójne podpisanie umowy pokazuje naszą kontynuację w Europie Środkowej i Wschodniej i pomoże nam uchwycić stłumiony popyt po wznowieniu podróży”.

Węzeł turystyczny i transportowy

Hampton by Hilton Białystok wprowadza podróżnych do największego miasta w północno-wschodniej Polsce, które jest często wykorzystywane jako baza wypadowa do odkrywania cudów przyrody Podlasia. Białystok, będący domem dla wielu gałęzi przemysłu, jest popularnym węzłem komunikacyjnym między Polską a Wschodem ze względu na swoje położenie geograficzne.

W nowo wybudowanym sześciopiętrowym hotelu znajdą się takie udogodnienia dla gości, jak Hampton Hub, centrum fitness i sale konferencyjne, a także parking. Dzięki swojemu położeniu goście znajdują się w odległości krótkiego spaceru od takich atrakcji jak Opera i Orkiestra Podlaska, kampus Uniwersytetu w Białymstoku czy Białostocki Teatr Lalek.

READ  Wybory w USA. Głosowanie korespondencyjne. Jak leci? Czego boją się Amerykanie?

„Jako największa grupa deweloperska na rynku nieruchomości mieszkaniowych na terenie Białegostoku i Podlasia widzieliśmy wielką szansę w Białymstoku, ponieważ potrzebne są hotele o międzynarodowej marce” – powiedział Radosław Rogowski, wiceprezes Rogowski Development. „Cieszymy się, że rozpoczynamy nasz pierwszy projekt hotelowy z firmą Hilton, która ma ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym w Polsce. Czekamy na gości w hotelu jeszcze w tym roku. “

Świat biznesu w środkowo-zachodniej Polsce

Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne oferuje niedrogie zakwaterowanie w malowniczej miejscowości Tarnowo Podgórne w zachodniej Polsce. Ta wioska jest domem dla aktywnej społeczności biznesowej z firmami takimi jak Coca-Cola i Lidl w pobliżu i graniczy z miastem Poznań.

W nowo wybudowanym hotelu przy ul. Poznańskiej 40 znajdzie się szereg udogodnień, w tym marka Hampton Hub, elastyczne sale konferencyjne i centrum fitness.

„Hampton by Hilton Tarnowo Podgórne będzie naszą pierwszą współpracą z Hiltonem” – powiedział Wiesław Jan Prusiecki, założyciel i właściciel Grupy Konkret. „Dzięki naszym czterem istniejącym hotelom mamy już ugruntowaną pozycję w branży hotelarskiej i planujemy dalsze projekty w branży hotelarskiej na przyszłość. Nie możemy się doczekać powitania gości w hotelu od końca 2023 roku. “

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *