Connect with us

Zabawa

Gwiazda dramat M o miłości. Dominika Ostałowska w trudnym stanie psychicznym. Chodzi także o jej syna

Published

onAutor: AKPA
Gwiazda dramat M o miłości. Dominika Ostałowska w trudnym stanie psychicznym. Chodzi także o jej syna


Dominika Ostałowska, znana jako Marta z “M jak miłość”, przerwała ciszę i wyznała, że ​​jest w złym stanie psychicznym. Aktorka z “M jak miłość” ciężko radzi sobie z obecną sytuacją w związku z epidemią koronawirusa. Ostałowska w szczerym wywiadzie przyznała, że ​​jest w trudnej sytuacji materialnej, bo poza kilkoma dniami na planie „M jak miłość” przez miesiąc nigdzie nie pracuje. Wychowuje również swojego 18-letniego syna Huberta Zduniaka, który przeżył ciężki okres buntu.

Dominika Ostałowska prywatnie przeżywa trudne chwile z synem

Smutna wiadomość o Dominice Ostałowskiej, która od 20 lat gra Martę Wojciechowską w “M jak miłość”. Podobnie jak jej bohaterka serialu, aktorka zmaga się z problemami rodzinnymi. Na ekranie Marta walczy o opiekę nad wnuczką. W życiu osobistym przyczyną problemów Ostałowskiej jest pandemia koronawirusa, która negatywnie wpływa na jej karierę. Gwiazda „M jak miłość” spędza na planie tylko kilka dni w miesiącu, co utrudnia jej i synowi utrzymanie się finansowo. W końcu nie gra w teatrze jak wielu innych artystów.

Zobacz też: lubię miłość Sonia z dzieckiem Janka po jego śmierci? Barbara Wypych pokazała zdjęcia z planu

Serial Marta z “M jak miłość” udzieliła szczerego wywiadu, w którym zdradziła, że ​​jest w trudnym stanie. Są dla niej naprawdę złe dni, ponieważ nie może odnaleźć się w tej strasznej rzeczywistości. W rzeczywistości myśli o sobie tylko jako o swoim synu, 18-letnim Hubercie, który przeżył okres wielkiego buntu z powodu izolacji od szkoły i przyjaciół.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1551: Chora Marta pojedzie do szpitala! Spotka lekarza, który zmieni jej życie

– – Potrzeba dużo energii, aby umysłowo utrzymać się „nad poziomem wody”. Staram się robić rzeczy, które sprawiają nam trochę radości, aby nie stracić ostatnich śladów optymizmu. Jednak syn jest już dorosły. Widzi i słyszy, co się wokół niego dzieje. Trudno więc przed nim coś ukryć – powierzone w magazynie „Dobry Tydzień”.

READ  Jason Clarke, Michelle Monaghan i Jai Courtney występują w Black Site - Deadline

M jak miłość TRAILER. Nieprzytomna Iza w hotelu z Michałem. Wypadek Janka przed ślubem z Sonią. Paweł ścigany przez bandytę!

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dlatego gwiazda „M jak miłość” robi wszystko, żeby nie załamać się psychicznie, by zepsuć ducha. Wywalcz czarne myśli ze swojej głowy, ponieważ niewiele możesz zmienić w swoim życiu. W tej chwili największym problemem Ostałowskiej jest zabezpieczenie siebie i jej syna. Praca w “M jak miłość” była tylko niewielką częścią jej dochodów, dopóki nie pojawiła się w teatrze. Ale teraz wszystko się zmieniło.

Czek: Franka żegna się z M jak miłość. Ostatni dzień Dominiki Kachlik na planie! Nowa dziewczyna Pawła wyjeżdżać będzie razem z innymi

Aktorka z „M jak miłość” martwi się nie tylko o swoją przyszłość, ale także o życie swojego syna Huberta. Ponieważ 18-latek kończy studia. Kształcenie na odległość i brak kontaktu z kolegami ze szkoły są dla niego trudne. Ostałowska obawia się, że wrażliwa, empatyczna nastolatka nie przygotuje się wystarczająco dobrze do egzaminu. Jednak nadal go wspiera i ma nadzieję, że pandemia w końcu przestanie mieć taki wpływ na jej życie i karierę.


Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Autor: AKPA
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Autor: AKPA
Dominika Ostałowska i jej syn Hubert Zduniak
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *