Connect with us

Zabawa

Olivia Wilde i Jason Sudeikis rozstali się. Zamierzasz zaprzyjaźnić się ze swoimi dziećmi. Nikt się tego nie spodziewał

Published

on

Olivia Wilde i Jason Sudeikis po raz pierwszy spotkali się w Saturday Night Live w 2011 roku i od początku byli zgraną parą. Dwa lata później gwiazda “Dr. House’a”i znany aktor kinematografia “Desperate” zaręczył się. Razem mieli sześcioletniego syna Otisa Alexandra i czteroletnią córkę Daisy Josephine.

Przez długi czas nie było oznak, że para została dobrze przyjęta. Jednak teraz świat rozpowszechnił informacje o zerwaniu Olivii i Jasona. Jak podają zagraniczne media, państwo młodzi podjęli taką decyzję na początku tego roku, a według niektórych nawet pod koniec ubiegłego roku.

ZOBACZ TEŻ: Olivia Wilde opublikowała urocze zdjęcie swojego syna. Burza w komentarzach. I poważne zarzuty

Olivia Wilde i Jason Sudeikis rozstali się po siedmiu latach zaręczyn

Wilde i Sudeikis postanowili rozstać się z niepokojami medialnymi. Oboje cenią sobie prywatność i nie zamierzają publicznie robić brudnego prania ani wypowiadać się w mediach. Jak się okazało, decyzja ta była dużym zaskoczeniem dla fanów, którzy nie spodziewali się takiego zwrotu akcji.

„LEGO Masters”. Marcin Prokop został wybrany na gospodarza przez Brada Pitta. Aktor był zachwycony

Ich rozstanie zaskoczyło fanów, zwłaszcza że byli uważani za bardzo dobrą parę. Żaden z nich nie podaje jednak powodów rozstania – czytamy w „Elle”

ZOBACZ TEŻ: „Dr. House” uczynił go sławnym, dziś Hugh Laurie zaprezentował swoją gwiazdę w Hollywood. Poznałbyś go

Chociaż para nie podała powodów separacji, rozwiedli się. Olivia i Jason chcą skupić się na wspólnym wychowywaniu swoich dzieci w przyjaźni, która ich łączy bez względu na decyzję.

READ  Zmęczona Anna Lewandowska pamięta lata, kiedy walczyła z KOMPLEKSAMI w Podkowie Leśnej
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *