Connect with us

Zabawa

W High on Life możesz oglądać pełnometrażowe horrory

Published

on

Podczas nowego FPS-a od Squanch Games wysoko w życiu nie jest tym, co nazwałbyś horrorem, w rzeczywistości w grze jest trochę horroru. Weź stronę ze Starbreeze Studios Ciemnośćmożesz obejrzeć pełnometrażowy horror, gdy potrzebujesz przerwy od rozgrywki.

Kryjówka nerdów donosi, że faktycznie można w nim obejrzeć cztery pełnometrażowe horrory wysoko w życiu. To także nie są twoje poobijane tanie filmy, które zostały zrobione wyłącznie na potrzeby gry. Masz 1987 rok zbieranie krwi Z Mały Tymek, Charlesa Phillipa Moore’aFilm z 1990 roku Demoniczny Wiatr1994 Tammy i tyranozaur (Nie wiadomo, czy jest to cięcie z oceną R, które wydał zespół octu kilka lat temu) i 1978 dziwki wampirów Z Johna Carradine’a.

Kiedy potrzebujesz przerwy od zabijania wszystkiego za pomocą gadającego pistoletu i noża, dosłownie po prostu idziesz do salonu w swoim domu i oglądasz telewizję. Można je również zobaczyć w kinie. Aby uzyskać dostęp do teatru, możesz kupić dysk warp Blorto za 3 kryształy warp i użyć go w dowolnym punkcie warp.

A dla was, łowców osiągnięć, jeśli oglądacie filmy w kinach, odblokujecie osiągnięcie Zapłaciliśmy za prawa do wydania całego filmu.

wysoko w życiu jest dostępny na Xbox One, Xbox Series i PC przez parowy oraz Epicki sklep z grami.

READ  Kalendarium 45-letniego wykorzystywania seksualnego Romana Polańskiego
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *