Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Grupa Sumo zwalnia 15 procent siły roboczej w Kanadzie, Polsce i innych krajach

Published

on

Grupa Sumo zwalnia 15 procent siły roboczej w Kanadzie, Polsce i innych krajach

Aktualizacja (11.06.24): Timbre Games, spółka zależna Sumo Group, została całkowicie zamknięta.

Teraz Byli pracownicy ze studia przekazał wiadomość LinkedInz wiodącym partnerem ds. talentów Jaclyn Adair Oznacza to, że dotkniętych jest 80 osób.

„Staliśmy w obronie naszych przekonań i wartości i szybko pozostawiliśmy ślad w branży” – napisała. „Świetnie się razem bawiliśmy i nawiązaliśmy głęboką więź. Mieliśmy problemy z dorastaniem, ale pokonaliśmy je otwarcie, otwarcie i razem”.

Barwa została doprawiona 2021i służył jako rozszerzenie Pipeworks Studios. Kierowane przez absolwenta EA Joe Nickollsa studio z Vancouver miało na celu tworzenie gier akcji i symulacyjnych

Odnosząc się do zamykania Timbre i innych studiów, Adair stwierdził, że „służą one jedynie krótkoterminowym inwestycjom i w dłuższej perspektywie obniżą jakość i dostępność talentów w tej branży”.

„Te ogromne zmiany w branży” – podsumowała – „nie mogą pozostać bez konsekwencji”. […] Zachęcam każdą osobę zwalnianą w tej branży, aby nie pozwoliła, aby ten absurdalny etap pozbawił ją nadziei. Jesteś świetny, jesteś tego wart.

Oryginalna historia: The Grupa sumo zwolni 15 procent siły roboczej w różnych spółkach zależnych. Dokładna liczba nie została podana, ale firma twierdzi, że będzie to miało wpływ na biura w Kanadzie, Polsce, Indiach, Czechach i Wielkiej Brytanii.

Sumo oświadczyło w swoim oświadczeniu, że wpływ na niego mają obecne problemy w branży gier i „przekształca operacje w całej firmie”. Według doniesień, cięć tych dokonuje się pomimo rozważenia „każdej alternatywnej trasy”.

„To niezwykle wymagający proces dla wszystkich w Sumo” – czytamy w raporcie. „Obecnie skupiamy się na wspieraniu naszych pracowników i współpracy z partnerami nad ich grami, abyśmy mogli wyjść z tego trudnego okresu i być gotowi na przyszłość”.

Grupa Sumo z siedzibą w Sheffield jest spółką zależną Tencent i jest najbardziej znana ze swoich oddziałów, takich jak Sumo Digital. Pokój Chiński i zespół z Nottingham. Wiele jej studiów pracuje jako współtwórcy innych projektów.

READ  Pierwsi żołnierze USA przydzieleni na stałe przybywają do Polski | Artykuł

Wieloletnie doświadczenie Sumo jako programisty

Jako partner Sumo przez lata współpracował z firmami Sega, Gearbox i Codemasters. Za rozwój odpowiadało także Sumo Digital Rozbicie 3 I Sackboy: Wielka przygoda na Xboxa lub Sony.

Niedawno Sumo opuścił Nottingham, aby się rozwijać Teksańska masakra piłą mechaniczną do Czarnej Wieży. Nottingham pierwotnie stworzyło horror dla wielu graczy, ale obecnie nie jest jasne, nad czym (i czy) będzie dalej pracować.

Warto zauważyć, że zwolnienia te mają miejsce zaledwie dzień po zaprezentowaniu Sumo nowe projekty na Letnim Festiwalu Igrzysk. W „pracowitym weekendzie” pojawiły się pierwsze spostrzeżenia Kawiarnia Critter z trybu tajnego, Cyfry sumo Sprint Śmierci 66, i więcej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *