Connect with us

technologia

Cena Samsunga Galaxy Z Fold 6 wyciekła na kilka tygodni przed premierą

Published

on

Cena Samsunga Galaxy Z Fold 6 wyciekła na kilka tygodni przed premierą

Do oficjalnej zapowiedzi Galaxy Z Flip 6 i Galaxy Z Fold 6 pozostało jeszcze kilka tygodni, ale możliwa cena Galaxy Z Fold 6 już wyciekła. Wyciekła cena nadchodzącego, składanego flagowca Samsunga na rynek amerykański i wygląda na to, że w tym roku czeka nas podwyżka.

Cena Galaxy Z Fold 6 może być o 100 dolarów wyższa niż Galaxy Z Fold 5

Według Raport ze SmartPrixCena Galaxy Z Fold 6 w USA zaczyna się od 1899,99 dolarów za wariant 256 GB. To o 100 dolarów więcej niż cena 256-gigabajtowej wersji jego poprzednika, Galaxy Z Fold 5. Ceny Galaxy Z Fold 6 w wersji 512 GB i 1 TB wynoszą podobno 2019,99 dolarów i 2259,99 dolarów.

Zatem wszystkie warianty pamięci nadchodzącego telefonu wydają się być o 100 dolarów droższe od Galaxy Z Fold 5. Może to zdenerwować potencjalnych nabywców, ponieważ 1900 dolarów to nie dokładnie kwota, którą normalnie wydaje się na smartfon. Co więcej, będzie to gorzka pigułka do przełknięcia, jeśli potwierdzą się doniesienia, jakoby Samsung korzystał z tych samych aparatów w Galaxy Z Fold 6, co w Galaxy Z Fold 5.

Historia ma ciąg dalszy po naszym filmie z recenzją Galaxy Z Fold 5 poniżej.

Czego można się spodziewać po specyfikacji Galaxy Z Fold 6?

Poprzednie doniesienia sugerują, że Samsung nieznacznie zmieni wymiary Galaxy Z Fold 6 w porównaniu do poprzednika, aby umożliwić szerszy wyświetlacz. Telefon będzie też cieńszy i lżejszy oraz mógłby mieć tytanową ramkę. Szerszy i krótszy będzie także ekran wewnętrzny. Nadal mógłby mieć stopień ochrony IPX8.

Galaxy Z Fold 6 będzie wyposażony w procesor Snapdragon 8 Gen 3, 12 GB pamięci RAM i 256 GB/512 GB/1 TB pamięci masowej. Ma ten sam aparat do selfie 10 MP, główny tylny aparat 50 MP, ultraszerokokątny aparat 12 MP i teleobiektyw 10 MP (3x zoom optyczny), co Galaxy Z Fold 5.

READ  Darmowe gry Xbox Live Gold zapowiedziane na listopad 2022 r.

Według doniesień Samsung wyposaży Galaxy Z Fold 6 w akumulator o pojemności 4600 mAh i szybkie ładowanie o mocy 25 W. Prawdopodobnie będzie miał głośniki stereo, pojemnościowy czytnik linii papilarnych i bezprzewodowe ładowanie. Z przeciekającego projektu wynika, że ​​nie będzie on miał zintegrowanego silosu na S Pen.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *