Grnik Zabrze zatrzymał się na końcu! Zaskakujący występ Wisa Krakw Pika Nona

To była 39 minuta. Stefan Savić złapał się za głowę po tym, jak piłka trafiła w poprzeczkę po strzale. Górnik był szczęśliwy. Ponownie, bo wcześniej – w 27. minucie – słupek uchronił go przed utratą bramki. – Spodziewaliśmy się konserwatywnej gry Wisła’W międzyczasie gra bardzo odważny – zastanawiali się komentatorzy.

Obejrzyj wideo
Najważniejsze zadanie Michniewicza. „Jeśli mu się nie uda, będzie miazga” [SEKCJA PIŁKARSKA #64]

Wszystkich zapewne zaskoczył mecz Wisły

Zresztą chyba wszystkich zaskoczyła postawa Wisły. Dwa punkty w pierwszych czterech meczach, kiepska gra i brak np. Jakub Błaszczykowski i Aleksander Buksa. Przed piątkowym meczem z Górnikiem, który wygrał wszystkie dotychczasowe mecze, a sześć dni temu zmiażdżył Legię 3-1 w WarszawieNic nie wskazywało na to, że Wisła rozegra mecz w Zabrzu.

– Chcemy kontynuować to, co zrobiliśmy do tej pory – mówił przed meczem Marcin Brosz. A Górnik wcale nie wyglądał źle, ale Wisła zagrała lepiej. Aż do przerwy. Bo Górnik powoli przejmował inicjatywę po przerwie i otwierał możliwości. Dostał go więcej niż Wisła, ale nie wykorzystał, bo albo przegapił bramę, albo był broniony przez Mateusza Lisa. Podobnie jak w 75. minucie, kiedy wybił piłkę na róg po strzale Daniela Ściślaka.

Górnik nadal prowadzi z 13 punktami po bezbramkowym remisie z Wisłą najwyższa dywizja. W kolejnej rundzie u siebie zagra z Zagłębiem (3, 20 października) i Wisłą, która wciąż czeka na ligowe zwycięstwo. łupek (4 października, godz.12: 30).

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]