Connect with us

Sport

Harmony, Ellery Dołącz do listy wypisów | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Miasta Ellery i Harmony zagłosowały, aby nie zezwalać na lokalne sklepy z konopiami indyjskimi i punkty konsumpcji.

Rady miejskie w każdej parafii zatwierdziły lokalne przepisy dotyczące sprzedaży marihuany po publicznych przesłuchaniach w zeszłym tygodniu. Są to najnowsze rady, które zmierzają w tym kierunku, jak większość w hrabstwie Chautauqua przed końcem narzuconego przez stan Nowy Jork terminu 31 grudnia.

Zgodnie z ustawą o marihuanie i podatkach, podpisaną przez ówczesny rząd w kwietniu. Andrew Cuomo, nowojorczycy w wieku 21 lat i starsi, może posiadać do 3 uncji rekreacyjnej marihuany. Mieszkańcy mogą kupić marihuanę w aptekach stacjonarnych.

Nowe prawo dopuszcza tworzenie poczekalni i innych miejsc konsumpcyjnych dla dorosłych, ale ogranicza się to do lokali posiadających licencję.

W mieście Harmony trzy osoby wzięły udział w wysłuchaniu publicznym w zeszłym tygodniu.

“Udostępniliśmy to publicznie” Inspektor John Brown powiedział o punktach sprzedaży detalicznej konopi indyjskich i lokalnych punktach konsumpcji. „Chcieliśmy, żeby każdy miał głos. Były trzy osoby i chcieliśmy dać im możliwość zabrania głosu. To był klucz, przynajmniej dla mnie.”

Ostatnio miasta Gerry i Busti oraz wioski Bemus Point i Lakewood uchwaliły lokalne przepisy dotyczące wyrejestrowania.

Miasto Polska przeprowadziło publiczne przesłuchanie w ratuszu we wtorek wieczorem. W momencie oddania do druku nie było jeszcze wiadomo, czy polska rada miejska będzie głosować nad lokalną ustawą.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

READ  Bundesliga: hat trick Roberta Lewandowskiego, rzuca Bayern Monachium
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *