Connect with us

Nauka

GRL wchodzi do Polski w Prologis Poznań

Published

on

Global Reach Logistics wynajął 11 680 m² powierzchni magazynowej w Prologis Park Poznań.

GRL jest partnerem e-commerce 3PL, świadczącym kompleksowe, zintegrowane usługi w zakresie łańcucha dostaw i realizacji zamówień dla sprzedawców internetowych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Europie. Polska firma doradcza Axi Immo i czeska agencja 108 reprezentują firmę w tych transakcjach w obu krajach w ramach sieci IRELS (International Real Estate Logistics Solutions), która świadczy usługi wsparcia dla firm z sektora.

Wejście Global Reach Logistics do Polski to efekt udanej współpracy w ramach międzynarodowej organizacji IRELS oraz naszej lokalnej współpracy z czeską firmą 108 Agency. Klient szukał dużej i dobrze skomunikowanej przestrzeni logistycznej, najlepiej dostępnej od zaraz lub w budowanych magazynach, ale która nie została jeszcze dostarczona. W wyniku przeanalizowania i zaprezentowania różnych możliwości ekspansji na polskim rynku, Global Reach Logistics zdecydował się przyjąć Prologis Park Poznań i zająć 100% jednego z dostępnych budynków.
Piotr Roszkowski, zastępca dyrektora ds. logistyki i przemysłu w Axi Immo

Prologis Park Poznań składa się z czterech budynków z ponad 43 000 m² powierzchni magazynowo-biurowej. Zlokalizowany jest ok. 16 km na zachód od centrum Poznania, przy drodze krajowej 92 iw pobliżu drogi ekspresowej S11.

READ  Chirurg generalny błaga: noszenie maski „ochroni moją matkę”
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *