Connect with us

Zabawa

Czy sezony od 1 do 5 „Chesapeake Shores” są dostępne w serwisie Netflix?

Published

on

Chesapeake Shores – Zdjęcie: Hallmark Channel / Borderline Distribution

Po dwuletnim okresie oczekiwania, Wybrzeże Chesapeake wkrótce powróci w piątym sezonie na kanale Hallmark, ale jeśli chcesz nadrobić zaległości w poprzednich sezonach na Netflix, ostatecznie zależy to od tego, gdzie mieszkasz, czy możesz, czy nie. Oto zaktualizowany przewodnik dotyczący przesyłania strumieniowego Wybrzeże Chesapeake na Netflixie.

Ta kanadyjsko-amerykańska seria, oparta na książkach Sherryl Woods, jest nadawana od 2016 roku i co roku, z wyjątkiem zeszłego roku, debiutuje w nowych sezonach. Seria następuje


Dlaczego serwis Chesapeake Shores nie jest już dostępny w serwisie Netflix w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie?

Zacznijmy od bolesnych wiadomości, że Netflix kilka lat temu wprowadził program w jakiejś formie.

W rzeczywistości zarówno Stany Zjednoczone, jak i Kanada przegrały program w 2017 roku. Stany Zjednoczone straciły górę treści telewizyjnych w kwietniu 2017 r., w tym takie jak Pliki X, Dom med., i więcej.

Każdy, kto śledzi naszą stronę od dłuższego czasu, wie, że Netflix w USA kładzie nacisk na Originals, ale ostatecznie ta strategia jest jedyną, ponieważ inni dostawcy wolą własne platformy.

W rezultacie dla Wybrzeże Chesapeake, w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie właściciele programu postanowili umieścić go w nagłówkach swoich własnych usług przesyłania strumieniowego.

W Stanach Zjednoczonych najlepszym miejscem do oglądania jest Hallmark Movies Now, w którym odbywają się wszystkie cztery sezony. Amazon Prime podobno prowadzi również jeden sezon programu.

W Kanadzie program nie jest wszędzie dostępny w usłudze przesyłania strumieniowego, pomimo JustWatch poinformował, że 2 sezony są na kanałach strumieniowych Super Channel.


Gdzie jest Chesapeake Shores na Netflix?

Poza Stanami Zjednoczonymi i Kanadą prawie każdy region Netflix ma dostęp do programu Hallmark Channel.

Odpowiednio Unogowie, Dostęp ma co najmniej 36 krajów (nie śledzi wszystkich regionów na świecie), w tym rynki takie jak Australia, Francja, Niemcy, Hongkong, Indie, Wielka Brytania, Polska, Holandia, Japonia, Włochy i inne.

READ  Irański „Bandar Band” zdobywa nagrodę NETPAC na Ulju Mountain Film Festival

Kiedy sezon 5 Chesapeake Shores będzie dostępny na całym świecie w serwisie Netflix?

Dobra wiadomość dla tych, którzy mają dostęp do programu.

Podobnie jak w przypadku sezonu 4, sezon 5 (jak niedawno informowaliśmy) będzie pojawiał się co tydzień przez 10 tygodni w serwisie Netflix od 16 sierpnia 2021 r.

Czy chcesz Wybrzeże Chesapeake był transmitowany w Twoim miejscu zamieszkania? Daj nam znać w komentarzach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *