Connect with us

technologia

Gracze Fortnite wybierają „leniwe” gry Epic w poszukiwaniu skórek wykorzystujących ponownie tekstury

Published

on

Gracze Fortnite wybierają „leniwe” gry Epic w poszukiwaniu skórek wykorzystujących ponownie tekstury

Gracze Fortnite skrytykowali Epic Games za ciągłe używanie trzech podobnych tekstur dla stylów skórek wydanych w grze.

Koncentracja Fortnite na powrocie do korzeni w ramach OG sezonu 4 rozdziału ogromnie się opłaciła, gdy firma pobiła rekord liczby graczy z ponad 44 milionami graczy w ciągu zaledwie jednego dnia.

Aktualizacja od programistów Epickie gry nadal dodaje różne nostalgiczne dodatki do Rozdziału 1 z licznymi aktualizacjami w środku sezonu.

Jednak nie wszystkie zmiany zostały pozytywnie przyjęte przez społeczność Fortnite. Legiony fanów ostro skrytykowały firmę Epic po tym, jak dodała ograniczenia wiekowe do różnych ilości skórek i kosmetyków, co doprowadziło do tego, że wkrótce ogłosili, że będą testować nową funkcję.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Teraz długoletni fani Fortnite zwrócili uwagę, że Epic wydaje się nadal używać „tych samych trzech tekstur” w kosmetycznych stylach skórek wydanych w grze.

Gracze Fortnite OG krytykują Epic Games za ponowne wykorzystanie tekstur skóry

Gracz Fortnite Mikee369 zaakceptował to Reddit Wywołanie Epic za pomocą obrazu wygenerowanego przez użytkownika, który głosił: „Epic, kiedy zdali sobie sprawę, że mogą używać tych samych trzech tekstur do edycji stylów na każdej pojedynczej skórce”.

Towarzyszyła mu seria zrzutów ekranu przedstawiających podobne style skórek Fortnite i inne obrazy odzwierciedlające trzy omawiane tekstury na tle banknotów dolarowych.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Post z podpisem: „Czy dyrektor generalny sam je zrobił?” od czasu publikacji otrzymał ponad 16 000 głosów pozytywnych i setki komentarzy od fanów Fortnite wyrażających swoje opinie.

„To jak drukowanie własnych pieniędzy – Tim Sweeney” – odpowiedział jeden z graczy, a inny dodał: „Epicka próba nieukończenia tego samego pieprzonego wyzwania (niemożliwe)”.

Wielu graczy zaczęło zadawać pytania i podawać powody, dla których tak się wydaje: „Może to fakt, że jest tak wiele skórek, że kończą im się pomysły”.

Artykuł kontynuowany po reklamie

„Epic przez długi czas nie oferował zachęty do zakupu pakietu załogi co dwa miesiące. „To ich sposób na utrzymanie subskrybentów poprzez style bramkowania subskrypcji” – zasugerował inny.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem kosmetycznych stylów skórek dodanych do gry, z pewnością ciekawie będzie zobaczyć, czy Epic usłyszy krzyki fanów i wprowadzi zmiany w stylach w przyszłych sezonach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *