Connect with us

technologia

Gra pokazowa fanów Cyberpunk 2077 wciąż ma błędy pomimo dużej łatki

Published

on

Minęło nieco ponad trzy miesiące od katastrofalnego początku Cyberpunk 2077, CD Projekt Reds długo oczekiwana gra w otwartym świecie z Keanu Reevesem. W tym czasie polskie studio wypuściło kilka aktualizacji do gry, w tym dwie główne. Patch z 1.2 marca ma na celu wszystko Policja AI, zbyt małe, ale zabawne niedopatrzenia, takie jak literówki. Plik Lista poprawek to Długi. Ale na podstawie tego, co wielu streamerów Twitcha i YouTuberów udostępnia po aktualizacji, wydaje się, że tak Cyberpunk 2077 nadal wygląda szorstko.

Teraz, większość najlepszych twitchowych klipów w grze pochodzą z niedawnej transmisji streamera Vinesauce, w której osobowość ujawnia szereg pozostałych wpadek. Najczęstszy rodzaj awarii, który pojawia się w mediach społecznościowych, ma związek z odradzaniem się samochodów. Kiedy gracze rozpoczynają jazdę, gra wyświetla wszystkie pojazdy w tym samym miejscu – co czasami prowadzi do całkowitego chaosu, gdy samochody wybuchają przeciwko sobie lub gra ma trudności z renderowaniem tak wielu obiektów naraz. Wydaje się, że jest ich też sporo Porywacze oparte na fizycepo innych klipach ze strumienia.

Jazda nadal wydaje się być strzałem w dziesiątkę. Przesłane w filmie YouTube przez KevduitGracz rzuca granat w dal i prosi każdego NPC o wspólne wyjście z samochodu. Potem na ułamek sekundy odwraca wzrok i każda z tych osób znika w powietrzu. To tylko kilka kwestii, na które zwrócono uwagę w prawie czterominutowym filmie.

Z tego samego materiału filmowego wynika również, że policja nie jest na bieżąco – czasami zabijają gracza natychmiast, czasami znikają w środku pościgu, a czasami całkowicie ignorują przestępstwa, które mają miejsce na ich oczach. Podobnie, inne klipy unoszące się w tej chwili nie przedstawiają gry w bardzo pozytywnym świetle. Proste rzeczy, takie jak celuj w punkty orientacyjneWciąż nie działa poprawnie według graczy próbujących łatki.

READ  Oferty Apple na Czarny piątek 2020: Airpods Pro, Apple Watch, iPad

W miejscach jak Reddit i ŚwiergotPojawiły się doniesienia, że ​​gra ładuje się wolniej niż wcześniej, chociaż wydajność wydaje się różnić w zależności od platformy. Do tej pory niektórzy zastanawiali się, czy warto wrócić do gry, którą wciąż można uznać za zepsutą, czy po prostu powinni to zrobić otrzymać zwrot pieniędzy. W chwili pisania tego tekstu Cyberpunk 2077 nadal nie jest dostępny w PlayStation Store po skreśleniu z giełdy pod koniec 2020 r.

W styczniu CD Projekt Red przedstawił mapę drogową dla Cyberpunk 2077to konkretnie ponumerowane dwie łatki do gry. Podczas gdy problematyczna gra RPG będzie nadal otrzymywać nieokreślone poprawki i poprawki w oparciu o mapę drogową przez cały rok, deweloper rozpocznie również tworzenie bezpłatnych DLC i aktualizacji nowej generacji. Miejmy nadzieję, że nadchodzące zmiany będą czymś więcej niż tylko poprawką dotychczasowego doświadczenia sprzedał miliony kopii pomimo kontrowersji.

Korekta: Wcześniejsza wersja tej historii błędnie podawała, jak dawno to było Cyberpunk 2077 był opublikowany.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *